Електричний тельфер Einhell TC-EH 500 дозволяє легко піднімати великі вантажі без направляючого ролика навантаження до 250 кг на висоту 11,5 м одним натисканням кнопки, а при використанні з направляючим роликом навантаження збільшується до 500 кг, а висота підйому становить 5,7 метрів. Лебідка оснащена сталевим тросом, що не скручується, довжиною 12 м (4,2 мм), який перешкоджає заплутуванню вантажу під час підйому. Тельфер Einhell TC-EH 500 оснащений численними функціями безпеки, такими як: аварійна зупинка, термостатичний вимикач для захисту двигуна від перегріву, автоматичний обмежувач та запобіжник на вантажному гаку для запобігання зісковзування вантажу, автоматичне гальмо, автоматична зупинка в крайніх зонах.
Придбати тельфер Einhell TC-EH 500 Ви можете у нашому інтернет-магазині за чудовою ціною.
Особливості тельфера Einhell TC-EH 500:
- 12-метровий сталевий трос, що не скручується (4,2 мм)
- Напрямний ролик (шків) з вантажним гаком
- Пульт керування оператора з функцією аварійного зупинки
- Двигун із захистом від перевантаження
- Завантажувальний гак із запобіжником
- Автоматичне гальмо фіксує вантаж у будь-якому положенні
- Автоматичне граничне вимкнення
- Кріплення 2-ма скобами 45х45 мм
Технічні характеристики тельфера Einhell TC-EH 500:
| Підключення до мережі: | 230В ~ 50Гц |
| Споживана потужність: | 1000 Вт S3 20% |
| Вантажопідйомність: без шківа зі шківом |
250 кг 500 кг |
| Висота підйому: без шківа зі шківом |
11,5 м 5,7 м |
| Швидкість троса: без шківа зі шківом |
8 м/мин 4 м/мин |
| Вага нетто: | 15,15 кг |
| Вага брутто: | 16,75 кг |
| Розміри в упаковці: | 400 x 157 x 250 мм |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Einhell |
| Страна производитель | Германия |
| Высота подъема | 12 м |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Грузоподъемность | 500 кг |
| Состояние | Новое |
| Тип оборудования | Лебедка |
| Пользовательские характеристики | |
| Скорость подъема-опускания груза | 18 |
- Цена: 5 447 ₴








