Вакуумний пилосос Einhell TC-VC 1930 SA Kit (2342230)
- Нет в наличии
- Код: 2342230
5 964 ₴
- 0 (800) 20-02-00Бесплатно с мобильных
- +380 (50) 772-75-09
- +380 (93) 381-11-10
Вакуумний пилосос Einhell TC-VC 1930 SA Kit для сухого та вологого прибирання (засмоктування рідини) є незамінним помічником, який робить зручним і приємним очищення робочих місць в будинку, майстерні та гаражі. Його бак з нержавіючої сталі має об'єм 30 літрів, в ньому є зливний отвір і в нього можна збирати великий або дрібний, вологий або сухий, бруд і навіть рідини. Приєднавши шланг до адаптера повітродуву, Ви можете очистити Ваші доріжки в саду від сторонніх предметів, здуваючи їх у сторону. Вакуумний пилосос Einhell TC-VC 1930 SA Kit має вмонтовану розетку для підключення електроінструменту з функцією автоматичного включення. Як тільки ви включите підключений інструмент, пилосос автоматично включиться, а при виключенні інструменту пилосос автоматично виключиться (з затримкою приблизно 5 секунд), що забезпечить максимально чисте робоче місце. Вакуумний пилосос Einhell TC-VC 1930 SA Kit поставляється зі всмоктуючим шлангом довжиною 2,5 м діаметром 36 мм, пластиковою всмоктуючою трубкою з трьох частин, широкою універсальною всмоктувальною насадкою, насадкою для вузьких щілин. Гофрований фільтр добре підходить під час збирання дрібного пилу і стружки. Поролоновий фільтр захищає двигун від забруднення під час вологого прибирання. Поплавковий вимикач автоматично вимикає всмоктування рідини при досягненні максимального рівня рідини у баку. Тримач для аксесуарів на корпусі пилососа дозволяє зберігати їх акуратно там, де вони завжди готові до роботи. Для зручності перенесення та транспортування пилосос має вбудовану ручку та два великих і два маленьких колеса. Пилосос поставляється з комплектом насадок для прибирання в авто.
Придбати пилосос Einhell TC-VC 1930 SA Kit Ви можете у нашому інтернет магазині за чудовою ціною.
Особливості вакуумного пилососа Einhell TC-VC 1930 SA Kit:
- 30 л бак із нержавіючої сталі
- Всмоктуючий шланг 36 мм
- Ручка для перенесення
- 2 великі колеса, 2 ролики
- Розетка з функцією автоматичного вимкнення із затримкою в 5 сек.
- Адаптер повітродува Тримач для аксесуарів
- Зливна горловина з кришкою
- Кронштейн для намотування кабелю
Стандартні комплектуючі пилососу Einhell TC-VC 1930 SA Kit:
- Всмоктуючий шланг 2,5 м діаметром 36 мм
- Широка всмоктувальна насадка
- 3 подовжувальні труби діаметром 36 мм
- Насадка для вузьких щілин
- Поролоновий фільтр
- Гофрований фільтр
- З'єднувальна насадка
- Комплект насадок для прибирання в авто
|
Бренд |
Einhell |
|
Код виробника |
TC-VC 1930 SA Kit |
|
Артикул |
2342230 |
|
Потужність |
1500 Вт |
|
Потужність всмоктування (макс.): |
190 мБар |
|
Рівень звукового тиску LpA: |
78 Дб |
|
Об'єм баку: |
30 л |
|
Довжина шлангу: |
2.5 м |
|
Діаметр шлангу: |
36 мм |
|
Максимальна потужність розетки 230 В: |
2000 Вт |
|
Вага нетто: |
5.3 кг |
|
Вага брутто: |
7.05 кг |
|
Розміри в упаковці: |
597 × 328 × 328 мм |
|
Гарантія |
24 місяця |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Einhell |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Объем пылесборника | 30 л |
| Потребляемая мощность | 900 Вт |
| Тип пылесборника | Мешок, Бак |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 8.4 кг |
| Высота | 420 мм |
| Глубина | 560 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Длина всасывающего шланга | 3 м |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь, Пластик |
| Положение регулятора мощности всасывания | корпус |
| Тип трубы всасывания | Составная |
| Пользовательские характеристики | |
| Питание | Сеть 220В |
| Состояние | Новое |
| Тип | Вертикальный |
- Цена: 5 964 ₴







