

Пластиковый кейс Einhell E-Box S35/33 (4530045)
- В наличии
- Код: 4530045
1 422 ₴
+380 (67) 738-20-50
- 0 (800) 20-02-00Бесплатно с мобильных
- +380 (50) 772-75-09
- +380 (93) 381-11-10
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кейс для зберігання інструменту і аксесуарів
Поролонова внутрішня вставка запобігає подряпинам
Захист від бризок для безпечного зберігання
Ергономічная рукоятка для комфортного перенесення
Максимальне навантаження 12 кг
Пластиковий кейс Einhell S35 E-Box завжди зберігає речі, які в ньому зберігаються, у чистоті і порядку. Кейс завжди готовий до зберігання інструментів і аксесуарів. Завдяки ергономічній ручці він забезпечує надійне зберігання і зручне транспортування навіть при максимальному навантаженні у 12 кг. Завдяки захисту від крапель води, кейс надійно захищає речі від вологи при завантаженні в автомобіль, на робочому місці і в місці зберігання. Внутрішнє облицювання з поролону гарантує відсутність подряпин речей під час транспортування.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Einhell |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Пластмасса |
| Состояние | Новое |
| Тип | Кейс (органайзер) |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.65 кг |
| Высота | 330 мм |
| Длина | 350 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Внутрішні розміри | 250 х 310 х 89,5 мм |
| Зовнішні розміри | 330 х 350 х 110 мм |
| Максимальная загрузка | 12 кг |
Информация для заказа
- Цена: 1 422 ₴


