Практичний системний кейс для зберігання і транспортування інструментів+аксесуарів
Система фіксації для з'єднання кейсів один з одним забезпечує надійне зберігання і транспортування
Максимальна гнучкість при зберіганні аксесуарів, таких як гвинти, завдяки вбудованим пластиковим відділенням
Захист від бризок для безпечного зберігання та транспортування
Високоякісний пластик забезпечує термостійкість, жорсткість та ударостійкість
Простий у використанні, оскільки можливе відкриття складених кейсів
2 складні ергономічні ручки для зручного перенесення
Кейс Einhell E-Case S-C ідеально підходить для зберігання та транспортування інструментів та різноманітних аксесуарів, таких як свердла або гвинти. Для ще кращої організації системи разом із виробом поставляються 2 довгі та 3 середні пластикові відділення. Практична система фіксації для з'єднання складених кейсів разом гарантує, що все можна організовано і систематично зберігати та легко транспортувати складені кейси, а також можна відкривати у складеному вигляді. Корпус виготовлений з високоякісного пластику, захищений від бризок, а також є термостійким та ударостійким завдяки високоякісному матеріалу. Для оптимального комфорту при транспортуванні є дві складні ергономічні ручки. Можна встановити навісний замок.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Einhell |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Пластмасса |
| Состояние | Новое |
| Тип | Кейс (органайзер) |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.76 кг |
| Высота | 330 мм |
| Длина | 444 мм |
| Ширина | 131 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Внутрішні розміри | 95,4 х 280,3 х 420,9 мм |
| Зовнішні розміри | 131 х 330 х 444 мм |
| Максимальная загрузка | 25 кг |
Информация для заказа
- Цена: 1 422 ₴











