Пластиковый кейс Einhell E-Case S-F, поролон (4540011)
- В наличии
- Код: 4540011
1 530 ₴
+380 (67) 738-20-50
- 0 (800) 20-02-00Бесплатно с мобильных
- +380 (50) 772-75-09
- +380 (93) 381-11-10
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Практичний системний кейс для зберігання і транспортування інструментів+аксесуарів
Система фіксації для з'єднання кейсів один з одним забезпечує надійне зберігання і транспортування
Максимальна гнучкість і відсутцість царапин при зберіганні аксесуарів завдяки поролоновим вставкам
Захист від бризок для безпечного зберігання та транспортування
Високоякісний пластик забезпечує термостійкість, жорсткість та ударостійкість
Простий у використанні, оскільки можливе відкриття складених кейсів
2 складні ергономічні ручки для зручного перенесення
Кейс Einhell E-Case S-F забезпечує простий спосіб зберігання та зручне транспортування. Системний кейс ідеально підходить для зберігання та транспортування інструментів та аксесуарів. Завдяки внутрішнім розмірам 420,9 мм x 280,3 мм x 95,4 мм та максимальній навантажувальній вазі 25 кілограмів цей високоякісний системний кейс забезпечує максимальну гнучкість і може вмістити різноманітні пристрої, включаючи насадки та аксесуари, такі як гвинти та свердла. Дві вставки з поролону забезпечують захист від подряпин для обладнання, що зберігається або транспортується. Практична система фіксації для з'єднання складених кейсів разом гарантує, що все можна систематично та акуратно зберігати організовано, а складені кейси легко транспортувати, а завдяки розумній конструкції навіть складені кейси також можна відкривати. Корпус виготовлений з високоякісного пластику і тому не тільки захищений від бризок завдяки ергомомічному дизайну, але також є термостійким та ударостійким. Для оптимального комфорту при транспортуванні є дві складні ергономічні ручки. Корпус може бути оснащений навісними замками для захисту від крадіжки.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Einhell |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Пластмасса |
| Состояние | Новое |
| Тип | Кейс (органайзер) |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 330 мм |
| Ширина | 131 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.69 |
| Внутрішні розміри | 95,4 х 280,3 х 420,9 мм |
| Длина | 444 |
| Зовнішні розміри | 131 х 330 х 444 мм |
| Максимальная загрузка | 25 кг |
Информация для заказа
- Цена: 1 530 ₴











