Пила ланцюгова акумуляторна Einhell X-Change GE-LC 18 Li kit поєднує в собі видатну продуктивність із високоякісною напрямною шиною Oregon. Має підвищену безпеку в експлуатації. Завдяки оптимально розподіленій вазі та зручному розташуванню ручки робота з пилкою не втомлює. Ергономічна ручка дає вам зручне захоплення бензопили. Ланцюг можна легко натягнути та поміняти без використання будь-яких інструментів. До комплекту входить швидкий зарядний пристрій і акумулятор
Комплектація:
- пила
- ланцюг шина
- 1 акумулятор 18 В, 3 А·год
- 1 зарядний пристрій
Характеристики:
- Тип: Акумуляторні
- Тип: Ланцюгова пила
- Автоматичне змащення ланцюга: Є
- Довжина шини: 250 мм
- Блокування кнопки вмикання: Немає
- Гальмо ланцюга: Є
- Швидкість обертання ланцюга: 4.3 м/с
- Номінальна частота обертання: 2400 обертів/хв
- Об'єм бака для змащення: 0.225 л
- Літій-іонний акумулятор: 18 В
- Час заряджання: 1 год
- Вага 4.7 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Довжина шини | 250 мм |
| Об'єм масляного бака | 220 мл |
| Живлення | Акумулятор |
| Швидкість обертання ланцюга | 4.3 м/сек |
| Стан | Новий |
| Тип пилки | Ланцюгова |
| Додаткові функції | |
| Безключове регулювання натягу ланцюга | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Час заряду акумулятора | 30 хв |
| Ємність акумулятору | 3 А. г |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 999 ₴






