



Шліфувальна пневматична ексцентрикова Einhell TC-PE 150 (4133330)
- Немає в наявності
- Код: 4133330
2 166 ₴
+380 (67) 738-20-50
- 0 (800) 20-02-00Бесплатно с мобильных
- +380 (50) 772-75-09
- +380 (93) 381-11-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Einhell TC-PE 150 (4133330) - компактна ексцентрикова шліфмашина має пластину діаметром 150 мм Підходить для шліфування дерева, заліза і пластику. Швидкість шліфування можна регулювати з допомогою безступінчатого важеля.
Вібропоглинаюча ручка забезпечує приємну роботу. Липучка на шліфувальної пластини дозволяє швидко змінювати шліфувальний папір.
Ексцентрикова шліфувальна машинка Einhell забезпечує найкращі результати завдяки шланга з внутрішнім діаметром не менше 9 мм. Для підтримання чистоти на робочому місці інструмент має роз'єм для підключення пилососа або вакуумної системи.
Шліфувальний верстат поставляється з 6 абразивними паперами (по 2 на зерно категорії 80/100/120), штуцером і гайковим ключем.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Амплітуда коливань | 5 мм |
| Вага | 1.4 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна кількість обертів | 10500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 150 мм |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Перехідний штуцер | Да |
| Робочий тиск | 6.3 |
| Витрата повітря | 100 л/хв |
| Тип пневмошліфувальної машини | Ексцентрикова |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 166 ₴


