Новий перфоратор лінійки Power X-Change system Einhell HEROCCO-Solo серії Expert plus призначений для загвинчування/вигвинчування відповідних кріпильних елементів, свердління з додатковою потужною функцією удару. Пневматичний ударний механізм для легкого свердління в бетоні. Наявність Led підсвічування дозволяє працювати в мало освітлених місцях. Електронний курок перфоратора Einhell HEROCCO позволяет регулировать обороты двигателя в зависимости от степени нажатия. Благодаря эргономическому дизайну, прорезиненной мягкой рукоятке инструмент удобно лежит в руке, позволяя работать легко, не чувствуя усталости. Инструмент поставляется без аккумулятора и зарядного устройства, но он может быть приведен в действие с помощью Power X-Change аккумулятора.
Купить перфоратор Einhell HEROCCO-Solo Вы можете в нашем интернет-магазине по отличной цене.
Особенности перфоратора Einhell HEROCCO-Solo:
- Линейка инструмента Power X-Change system
- Бесщеточный двигатель - больше мощности и длительной эксплуатации
- 4 режима работы:
сверление
сверление с ударом
удар с жесткой (без вращения) фикcацией долота
удар без фиксации (вращения) долота
- Пневматический ударный механизм для легкого сверления в бетоне
- Мощный мотор и металлические шестерни для высокого крутящего момента
- универсальный SDS-Plus патрон с автоматической блокировкой
- Электронная регулировка скорости вращения
- Встроенная Led подсветка рабочей области
- Магнитный SDS-Plus битодержатель
- Металлический ограничитель глубины сверления
- Поставляється в кейсі для транспортування і зберігання E-Box
Технічні характеристики перфоратора Einhell TE-HD HEROCCO-Solo:
| Батарея: Немає | Li-Ion 18В |
| Частота обертання на холостому ходу: | 0-1200 об/хв |
| Частота ударів в хвилину / сила удару: | 0-5500 / 2,2 Дж |
| Максимальний діаметр свердління (бетон): | Ø 20 мм |
| Вага нетто: | 2,12 кг |
| Вага брутто: | 4,38 кг |
| Розміри в упаковці: | 280x122x300 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Вага | 2.12 кг |
| Час зарядки акумулятора | 0.3 годин |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Конструкція перфоратора | Бочкової |
| Максимальна сила удару | 2.2 Дж. |
| Максимальна кількість обертів | 1200 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 5500 уд/хв |
| Живлення | Акумулятор |
| Режими роботи | Довбання (удар), Свердління, Свердління з ударом |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Комплектація | |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додаткові функції | |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
- Ціна: 7 200 ₴











