Вакуумний пилосос Einhell TC-VC 1930 SA Kit (2342230)
- Немає в наявності
- Код: 2342230
5 964 ₴
- 0 (800) 20-02-00Бесплатно с мобильных
- +380 (50) 772-75-09
- +380 (93) 381-11-10
Вакуумний пилосос Einhell TC-VC 1930 SA Kit для сухого та вологого прибирання (засмоктування рідини) є незамінним помічником, який робить зручним і приємним очищення робочих місць в будинку, майстерні та гаражі. Його бак з нержавіючої сталі має об'єм 30 літрів, в ньому є зливний отвір і в нього можна збирати великий або дрібний, вологий або сухий, бруд і навіть рідини. Приєднавши шланг до адаптера повітродуву, Ви можете очистити Ваші доріжки в саду від сторонніх предметів, здуваючи їх у сторону. Вакуумний пилосос Einhell TC-VC 1930 SA Kit має вмонтовану розетку для підключення електроінструменту з функцією автоматичного включення. Як тільки ви включите підключений інструмент, пилосос автоматично включиться, а при виключенні інструменту пилосос автоматично виключиться (з затримкою приблизно 5 секунд), що забезпечить максимально чисте робоче місце. Вакуумний пилосос Einhell TC-VC 1930 SA Kit поставляється зі всмоктуючим шлангом довжиною 2,5 м діаметром 36 мм, пластиковою всмоктуючою трубкою з трьох частин, широкою універсальною всмоктувальною насадкою, насадкою для вузьких щілин. Гофрований фільтр добре підходить під час збирання дрібного пилу і стружки. Поролоновий фільтр захищає двигун від забруднення під час вологого прибирання. Поплавковий вимикач автоматично вимикає всмоктування рідини при досягненні максимального рівня рідини у баку. Тримач для аксесуарів на корпусі пилососа дозволяє зберігати їх акуратно там, де вони завжди готові до роботи. Для зручності перенесення та транспортування пилосос має вбудовану ручку та два великих і два маленьких колеса. Пилосос поставляється з комплектом насадок для прибирання в авто.
Придбати пилосос Einhell TC-VC 1930 SA Kit Ви можете у нашому інтернет магазині за чудовою ціною.
Особливості вакуумного пилососа Einhell TC-VC 1930 SA Kit:
- 30 л бак із нержавіючої сталі
- Замоктуючий шланг 36 мм
- Ручка для перенесення
- 2 великі колеса, 2 ролики
- Розетка з функцією автоматичного вимкнення із затримкою в 5 сек.
- Адаптер повітродува Тримач для аксесуарів
- Зливна горловина з кришкою
- Кронштейн для намотування кабелю
Стандартні комплектуючі пилососу Einhell TC-VC 1930 SA Kit:
- Всмоктуючий шланг 2,5 м діаметром 36 мм
- Широка всмоктувальна насадка
- 3 подовжувальні труби діаметром 36 мм
- Насадка для вузьких щілин
- Поролоновий фільтр
- Гофрований фільтр
- З'єднувальна насадка
- Комплект насадок для прибирання в авто
|
Бренд |
Einhell |
|
Код виробника |
TC-VC 1930 SA Kit |
|
Артикул |
2342230 |
|
Потужність |
1500 Вт |
|
Потужність всмоктування (макс.): |
190 мБар |
|
Рівень звукового тиску LpA: |
78 Дб |
|
Об'єм баку: |
30 л |
|
Довжина шлангу: |
2.5 м |
|
Діаметр шлангу: |
36 мм |
|
Максимальна потужність розетки 230 В: |
2000 Вт |
|
Вага нетто: |
5.3 кг |
|
Вага брутто: |
7.05 кг |
|
Розміри в упаковці: |
597 × 328 × 328 мм |
|
Гарантія |
24 місяця |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Об'єм пилозбірника | 30 л |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Тип пилозбірника | Мішок, Бак |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.4 кг |
| Висота | 420 мм |
| Глибина | 560 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина всмоктуючого шланга | 3 м |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь, Пластик |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Тип труби всмоктування | Складова |
| Користувальницькі характеристики | |
| Харчування | Мережа 220В |
| Стан | Нове |
| Тип | Вертикальний |
- Ціна: 5 964 ₴







