Штроборез Einhell TE-MA 1700 фресає горизонтальні і вертикальні канарки, канали для кабелів і т. д. в цеглі. Порівняно з роботою з використанням чистої « розумної сили» в поєднанні з молотком і зубілом, стенорези рекомендується просто заощаджувати час та енергію під час фреслювання твердих матеріалів. Штроборез створює точні прорізи або канарки в цеглині за допомогою двох паралельних відрізних дисків потужністю 1700 Вт. Наприклад, кабелю вирубують після чорної роботи перфоратором або іншим придатним інструментом. Дуже потужний двигун забезпечує найкращі результати резерування, а безступне регулювання глибини фрески та індивідуальної регулювання ґуми для вузьких і широкіх канавок забезпечує максимальну гнучкість. Велика рукоятка забезпечує простоту і безпеку роботи. Безпечне використання підтримується плавним пучним і ривком. Захист від перевантаження захищає і захищає користувача. Напрямні ролики та додаткова домогосподарка забезпечують зручність у використанні й достовірну фіксацію. Завдяки Марковієвому розташуванню лізві вдається точно позиціонувати інструмент і робити розрізи точно за розміром. Штроборез має блокування шпинделя для легкої заміни диска. Завдяки адаптеру, який всмоктує його, штроборез з пилососом Einhell для сухого і вологого прибирання. Кабель завдовжки 4 метри забезпечує великий радіус дії при використанні.
- Дуже потужний двигун для найкращих результатів фрески
- Для того щоб створити точні за розміром вирізи або канавки в цеглинній кладці і т.п.
- Просте і безпечне управління завдяки великій рукоятці
- Сумісність з пилососами Einhell для вологої і сухої прибирання завдяки адаптері, що всмоктує.
- Безступне регулювання глибини фрески забезпечує максимальну гнучкість
- Гібке регулювання ширини гуми для вузеньких і широкіх канавок
- Безпечна експлуатація завдяки плавному пушку і витягання
- Отримую обмеження леза для точних різів
- Блокування шпинделя для легкої заміни диска
- Напрямний ролик і додаткова довідка для зручної роботи
- Захист від перевантаження для довговічності і захисту користувача
- Великий радіус дії завдяки кабелю довжиною 4 м
- Включати сумку для зберігання для чистої і безпечної транспортування
- У комплекті 4 алмазних відрізних диска для негайного початку проекту
| Діаметр всмоктувача патрубки | 36мм |
| відрізний диск по діаметру | 150ммм |
| Неочікуваний хід макс. | 7000 об/ми^-1 |
| швидкодія | 1700 Вт |
| Довжина шнура живлення | 4 м |
| ширина паза макс. | 38мм |
| глибина канавки макс. | 40 мм |
| Вага товарів | 5,54 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Вага | 8 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість робочих дисків | 2 |
| Максимальна глибина пропілу | 40 мм |
| Максимальна ширина паза | 38 мм |
| Максимальна кількість обертів | 7000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 150 мм |
| Споживана потужність | 1700 Вт |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
- Ціна: 7 800 ₴






