


Генератор інверторний Herkules (Einhell) HSE-IW 1100/E5
- Немає в наявності
- Код: 28255936
9 600 ₴
+380 (67) 738-20-50
- 0 (800) 20-02-00Бесплатно с мобильных
- +380 (50) 772-75-09
- +380 (93) 381-11-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Генератор інверторний Einhell TC-IG 1100 ідеально підходить там, де необхідно виробляти електроенергію в невеликому об'ємі. Під'єднання пристроїв відбувається через розетку 220V, розташовану на панелі керування генератором. Генератор приводиться в дію потужним, міцним 4-тактним бензиновим двигуном. Завдяки використовуваній інверторній технології, цей генератор здійснює потужність без піків напруги, а отже, до нього може під'єднуватися навіть чутливе обладнання. Як додатковий захист генератора та будь-якого під'єднаного обладнання передбачені вимкнення в разі перевантаження та вимкнення за низького рівня оливи. Генератор постачається з опорною рамою для захисту та легкого транспортування. Запускається генератор ручним стартером.
| Тип | Інвертор |
| Потужність, Вт | 1100 |
| Тип палива | Бензин |
| Двигун | 4-тактний |
| Кількість обертів, об/хв | 3600 |
| Розетки | 1x220V |
| Захист від перевантаження | Є |
| Захист від низького рівня оливи | Є |
| Час роботи, год | За 2/3 завантаження — 5.4 години |
| Об'єм бака, л | 6.5 |
| Розмір в упаковці, мм | 400x410x445 |
| Вага в пакованні, Кг | 22.30 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Конструкція | Портативна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 22 кг |
| Висота | 410 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 440 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 600 ₴


