Електрична ланцюгова пила Einhell GC-EC 2040 є зручним, ефективним інструментом і практичним помічником для розпилювання дров, прорізування кущів і вирубування невеликих дерев. Двигун має потужність 2000 Вт, якісні шини OREGON завдовжки 400 мм і ланцюг OREGON забезпечують якісну продуктивність різання. Ланцюг може бути натягнутий і змінений без використання інструментів. Для оптимального передавання потужності та тривалого терміну експлуатації пилка Einhell GC-EC 2040 має високоякісний, міцний металевий редуктор. Захист від відбою з миттєвим механічним гальмом ланцюга гарантує високу безпеку під час експлуатації. Ця електрична ланцюгова пила Einhell GC-EC 2040 має автоматичну систему змащення ланцюга, а оливний бак має великий отвір, що дає змогу легко заливати мастило. Велике оглядове вікно дає змогу легко перевірити, скільки олії залишилося в олійному баку. Надійні кігті зупинки забезпечують безпечну роботу з вирубування та різання на задану довжину, а також можуть бути використані як опорна точка. Для гарантування безпеки під час стрибка ланцюга із шини пилка має уловлювач ланцюга. Кабельний затискач для кріплення кабелю дає змогу зняти натяг і захищає кабель, що живить, від пошкодження.
Купити пилку електричну ланцюгову Einhell GC-EC 2040 Ви можете в нашому інтернет-магазині за чудовою ціною.
Особливості електричної ланцюгової пили Einhell GC-EC 2040:
- Високоякісний ланцюг і шина OREGON
- заміна та натяг ланцюга без інструментів
- металевий редуктор для тривалого терміну експлуатації
- захист від відбою з механічним миттєвим гальмом ланцюга
- автоматичне змащення ланцюга
- міцні стопорні кігті з металу
- Олійний бак 160 мл для автоматичного змащення ланцюга.
- великий наливний отвір оливного бака
- Уловитель ланцюга
- ергономічна ручка
- кабельний затискач
Характеристики
|
Бренд |
Einhell |
|
Код виробника: |
GC-EC 2040 |
|
Артикул |
4501230 |
|
Потужність |
2000 Вт |
|
Оберти х. х. |
7100 об./хв |
|
Довжина шини: |
40 см |
|
Довжина різальної частини: |
37,5 см |
|
Швидкість ланцюга: |
15,5 м/с |
|
Об'єм оливного бака: |
160 мл |
|
Вага нетто: |
4.9 кг |
|
Вага брутто: |
5.75 кг |
|
Розміри в пакованні: |
530 × 220 × 264 мм |
|
Гарантія: |
36 місяців |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Вага | 5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Довжина пропилу, (мм) | 380 |
| Довжина шини | 400 мм |
| Об'єм масляного бака | 160 мл |
| Живлення | Мережа 220В |
| Розташування двигуна | Поперечний |
| Швидкість обертання ланцюга | 15.5 м/сек |
| Додаткові функції | |
| Безключове регулювання натягу ланцюга | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
- Ціна: 4 212 ₴







