Фрезер ламельний Einhell TC-BJ 900 для плоских шкантів призначений для фрезерування пазів у масивній деревині, клеєній фанері та стружкових плитах. Використовуючи цей зручний та потужний фрезер, амбітні ентузіасти DIY можуть виробляти ідеальні корпусні з'єднання. Складні конструкції можливі завдяки безступінчастій установці кута 0 - 90 ° і висоті фрезерування 5 - 35 мм. Глибина фрезерування може бути легко встановлена на три різні рівні до 14 мм, використовуючи функцію швидкого налаштування.
Придбати Фрезер ламельний Einhell TC-BJ 900 Ви можете у нашому інтернет-магазині за чудовою ціною.
Особливості фрезера ламельного Einhell TC-BJ 900:
- Безступінчасте регулювання кута нахилу 0 ° - 90 °
- безступінчасте регулювання висоти фрезерування 5 - 35 мм
- 3-ступінчасте швидке регулювання глибини різання
- Велика опорна плита
- Міцний алюмінієвий корпус фрезера
- Блокування шпинделя для легкої заміни фрези
- Ключ для зміни фрези
- Мішок для пилу
- Кейс для зберігання та транспортування
| Макс. глибина фрезерування: | 14 мм |
| Регулювання кута нахилу: | 0°- 90° |
| Регулювання висоти фрезерування: | 5 - 35 мм |
| Фреза: | 100 x 22 x 3,8 мм |
Характеристики
|
Бренд |
Einhell |
|
Код виробника |
TC-BJ 900 |
|
Артикул |
4350620 |
|
Потужність |
860 Вт |
|
Оберти х. х. |
11000 об/хв |
|
Вага нетто: |
3.25 кг |
|
Вага брутто: |
4.6 кг |
|
Розміри в упаковці: |
430 × 165 × 235 мм |
|
Гарантія |
36 місяців |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Вага | 4.6 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 860 Вт |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
- Ціна: 3 330 ₴








