Електричний скарифікатор-аератор Hyundai SCE 3220
- Немає в наявності
- Код: SCE 3220
6 968,64 ₴
+380 (67) 738-20-50
- 0 (800) 20-02-00Бесплатно с мобильных
- +380 (50) 772-75-09
- +380 (93) 381-11-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Багатофункціональний електричний скарифікатор-аератор Hyundai SCE 3220 неабияк полегшує догляд за газоном і створює умови для швидкого росту та здорового розвитку рослинності. Повний контроль, маневреність, просте керування під час оброблення як відкритих ганів, так і газонів зі складною конфігурацією, кутами, перешкодами, доріжками, огорожами. Модель працює від мережі, виробляє мінімум шуму, не виробляє токсичних газів, популярна серед приватних домовласників.
Можливість виконання й аерації, і скарифікації
Виконує аерацію способом підрізання ґрунту гострими ножами, надаючи максимальний доступ кисню, вологи, поживних речовин до кореневої системи. Поліпшується життєдіяльність газонних насаджень, як результат ідеального здорового яскравого зовнішнього вигляду. Під час скарифікації механізованими граблями збираються непотрібні трав'яні залишки, листя, мох, чиститься й оздоровлюється територія. Проста заміна оснастки дає змогу швидко переналаштувати агрегат під наступне завдання.
Продуктивний двигун (1300 Вт)
Електродвигун обертає вал із високою швидкістю 3000 об./хв, що, залежно від насадки, дає змогу ефективно виконувати спалах, прочісування й чищення верхнього шару ґрунту на газоні.
Ширина оброблення — 320 мм
Очищення та розпушування вузьких місць, проходів, між деревами та різними об'єктами, а також обслуговування просторих, відкритих ділянок за один прохід завдяки оптимально підібраній ширині оброблення.
Міцний тканинний кошик
Кошик травозбірника на 30 л вміщує велику кількість органічного сміття, підібраного з газону. Тиск власної ваги спресовує органіку, а синтетичне полотно, що дихає, добре пропускає повітря.
Невелика вага й оптимальні габарити
Висока маневровість на будь-якому типі ділянок — з деревами, кущами, доріжками, лавками, огорожами, біля стін, завдяки оптимальній конструкції та порівняно невеликій вазі.
Комплектація:
- Скарифікатор-аератор;
- вал для аерації;
- вал для скарифікації;
- травозбірник;
- картонна коробка;
- інструкція з експлуатації;
- гарантійний талон
Характеристики:
Напруга, В/Гц — 220-240/50
Потужність, Вт — 1300
Обертання осі без навантаження, об/хв — 3000
Робоча ширина, см — 32
Робоча глибина, мм — 10 + 5
Вага, кг — 9.5
Можливість виконання й аерації, і скарифікації
Виконує аерацію способом підрізання ґрунту гострими ножами, надаючи максимальний доступ кисню, вологи, поживних речовин до кореневої системи. Поліпшується життєдіяльність газонних насаджень, як результат ідеального здорового яскравого зовнішнього вигляду. Під час скарифікації механізованими граблями збираються непотрібні трав'яні залишки, листя, мох, чиститься й оздоровлюється територія. Проста заміна оснастки дає змогу швидко переналаштувати агрегат під наступне завдання.
Продуктивний двигун (1300 Вт)
Електродвигун обертає вал із високою швидкістю 3000 об./хв, що, залежно від насадки, дає змогу ефективно виконувати спалах, прочісування й чищення верхнього шару ґрунту на газоні.
Ширина оброблення — 320 мм
Очищення та розпушування вузьких місць, проходів, між деревами та різними об'єктами, а також обслуговування просторих, відкритих ділянок за один прохід завдяки оптимально підібраній ширині оброблення.
Міцний тканинний кошик
Кошик травозбірника на 30 л вміщує велику кількість органічного сміття, підібраного з газону. Тиск власної ваги спресовує органіку, а синтетичне полотно, що дихає, добре пропускає повітря.
Невелика вага й оптимальні габарити
Висока маневровість на будь-якому типі ділянок — з деревами, кущами, доріжками, лавками, огорожами, біля стін, завдяки оптимальній конструкції та порівняно невеликій вазі.
Комплектація:
- Скарифікатор-аератор;
- вал для аерації;
- вал для скарифікації;
- травозбірник;
- картонна коробка;
- інструкція з експлуатації;
- гарантійний талон
Характеристики:
Напруга, В/Гц — 220-240/50
Потужність, Вт — 1300
Обертання осі без навантаження, об/хв — 3000
Робоча ширина, см — 32
Робоча глибина, мм — 10 + 5
Вага, кг — 9.5
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hyundai |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Глибина обробки | 10 мм |
| Об'єм травозбірника | 20 л |
| Стан | Новий |
| Тип | Аератор-скарифікатор |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Тип приводу коліс | Немає |
| Тип травозбірника | М'який |
| Ширина обробки | 320 мм |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Максимальна кількість обертів | 3000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 9,5 |
| Потужність, Вт | 1300 |
| Напруга, В/Гц | 220-240 / 50 |
| Обертання осі без навантаження, об / хв | 3000 |
| Робоча глибина (мм) | 10 (+5) |
| Робоча ширина, см | 32 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 968,64 ₴








