Генератор бензиновий Hyundai HHY 3020F
Фірмовий двигун зі збільшеним моторесурсом:
- Збільшені розміри впускного та випускного клапанів для швидкого заповнення та звільнення камери згоряння, які полегшують роботу двигуна, що так само позитивно впливає на моторесурс;
- Унікальна конструкція клапанів і головки двигуна унеможливлює випадкове випадання клапана, що так само могло б стати причиною руйнування двигуна (у разі випадання клапана можуть бути пошкоджені такі запчастини, як шатун, поршень, блок двигуна, головка блока та ін.);
- Зміцнені та збільшені коромисла клапанів також гарантують надійну та довговічну роботу двигуна;
Все це забезпечує подовжений моторесурс двигунів цієї серії, зокрема завдяки зменшенню його робочої температури та захищає від перегрівання двигуна.
Альтернатор - все генератори Hyundai комплектуються тільки синхронними альтернаторами з мідною обмоткою. Обмотка з міді не перегрівається, витримує великі навантаження, порівнюючи з іншими матеріалами, має чудовий струмовіддання. Виготовляються на автоматичній лінії, що унеможливлює наявність дефектів, пов'язаних із людським фактором, також застосоване поліпшене укладання дротів із додатковою фіксацією обмоток.
AVR (автоматичний регулятор напруги) — виготовлена серійно, встановлені конденсатори підвищеної ємності та герметично заповнені компаундом для захисту від зовнішнього середовища.
Фірмова, посилена сталева рама 32 мм — генератори 50-ї серії надійно захищені міцною металевою рамою з порошковим фарбуванням, яка захищає від зовнішніх впливів і також унеможливлює вплив вібрації на всі компоненти генератора, зокрема за максимального навантаження. Зменшення вібраційного навантаження гарантується також завдяки всій антивібраційній системі, зокрема завдяки подвійним амортизаційним подушкам.
Місткий, сталевий бензобак — резервуар для бензину виготовлений із високоміцного металу. Він вміщує 15 літрів палива, а цього досить для 20 годин генерування електроенергії за середнього навантаження.
Економна витрата палива — використання інноваційних технологій знизило споживання палива. За годину активності йому потрібно менш ніж 1 л бензину. Водночас не втрачається потужність, а якість роботи спрямована на збільшення енергоресурсу.
Усі генератори проходять тестування стабільності роботи за температури від -25 °C до 30 °C.
Комплектація- Бензиновий генератор;
- Інструкція з експлуатації;
- Гарантійний талон;
- Ключ;
- Дві вилки під'єднання;
- Транспортувальний набір не входить до комплекту постачання;
- Клеми під'єднання 12 V.
Характеристики utythfnjhf
Тип палива: Бензин
Потужність максимальна/номінальна:, кВт3/2,8
Максимальний струм, А: 13
Напруга, В: 220
Тип запуску: ручний
Маса, кг: 44
Ємність масляного картеру, л: 0,6
Розетки2: *16А
Коефіцієнт потужності, cosç: 1
Максимальний струм виведення: 12 В, А8,3
Дисплей: LED-дисплей (3 в 1)
Місткість паливного бака, л: 15
Витрата палива, г/кВт*ч≤ : 395
Модель двигуна: IC 212
Тип двигуна: 1-но циліндровий 4-тактний із повітряним охолодженням
Вихідна потужність двигуна, л. с:.7
Об'єм двигуна, см. куб:.208
Рівень шуму на відстані 7 м, дБ: 69
Габарити (ДхШхВ), см: 560x450x480
Гарантія: 24 місяці * * * - докладні умови гарантії шукайте в гарантійному талоні
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hyundai |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість фаз | 1 |
| Конструкція | Портативна |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Максимальна потужність | 3 кВт |
| Напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 2.8 кВт |
| Номінальна сила струму | 13 А |
| Режим роботи | Аварійний |
| Стан | Новий |
| Тип генератора | Синхронний |
| Тип палива | Бензин |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 44 кг |
| Висота | 480 мм |
| Довжина | 560 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Двигун | |
| Марка двигуна | IC 212 |
| Потужність двигуна | 7 к. с. |
| Об'єм двигуна | 208 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 0.6 л |
| Об'єм паливного бака | 15 л |
| Споживання палива | 0.395 л/год |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність вольтметра | Так |
| Рівень шуму | 69 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність масляного картера, л | 0,6 |
| Ємність паливного баку, л | 15 |
| Батарея, А/рік | - |
| Вид палива | Бензин |
| Витрати пального , г/кВт*год | ≤ 395 |
| Вихід ATS | - |
| Вихідна потужність двигуна, к. с. | 7 |
| Габарити (ДхШхВ), см | 560x450x480 |
| Гарантія | 24 місяці * * - детальні умови гарантії шукайте в гарантійному талоні |
| Дисплей | LED-дисплей (3 в 1) |
| Коефіцієнт потужності, cosφ | 1 |
| Максимальний струм виведення 12 В, А | 8,3 |
| Максимальний струм, А | 13 |
| Маса, кг | 44 |
| Модель двигуна | IC 212 |
| Напуга, В | 220 |
| Об'єм двигуна, см. куб. | 208 |
| Потужність максимальна /номінальна, кВт | 3/2,8 |
| Розетки | 2*16А |
| Рівень шуму на відстані 7 м, дБ | 69 |
| Силова група | - |
| Тип двигуна | 1-но циліндровий 4-тактний з повітряним охолодженням |
| Тип запуску | Ручний |
| Транспортувальний набір (колеса та ручки) | - |
- Ціна: 16 800 ₴





