Стрічкове точило Einhell TC-US 350 потужністю 350 Вт є комбінованим пристроєм, обладнаним шліфувальною стрічкою та шліфувальним диском. Точило завдяки потужному двигуну забезпечує високу продуктивність і призначене для грубого й остаточного шліфування металевих, пластмасових і дерев'яних предметів із використанням шліфувального диска або шліфувального паперу. Точило має чорновий шліфувальний круг 36, закритий із боків захисним кожухом і іскрозахисним екраном, регульований робочим упором, що робить роботу з точильним верстатом Einhell TC-US 350 зручною й безпечною. Наявність шліфувальної стрічки дає змогу робити як грубу, так і чистову обробку матеріалу залежно від зернистості використовуваної стрічки (з заводу встановлена стрічка Р80). Точило стоїть на 4 антивібраційних гумових ніжках для стійкості й поглинання вібрацій.
Особливості стрічкового точила Einhell TC-US 350:
- Шліфувальна стрічка та шліфувальний диск
- Закриті з боків захисні кожухи
- Регульоване іскрозахисне скло
- Великі регульовані робочі поверхні для різних застосувань
- Міцний металевий корпус
- Добре відбалансований вал і великі прецизійні кулькопідшипники
- 4 антивібраційні гумові ніжки для стійкості
- У комплекті чорнового шліфувального кола зерном 36
- У комплекті шліфувальна стрічка Р80
- Швидкість стрічки 900 м/хв
Характеристики
Бренд: Einhell
Код виробника: TC-US 350
Артикул: 4466154
Потужність: 350 Вт
Обороты х. х.: 2950 об/хв
Шліфувальна поверхня: 50 x 686 мм
Шліфувальні кола: 150 x 12,7 (32) x 20 мм
Вага нетто: 8.15 кг
Вага брутто: 9.6 кг
Розміри в пакованні: 437 × 367 × 263 мм
Гарантія: 36 місяців
Особливості стрічкового точила Einhell TC-US 350:
- Шліфувальна стрічка та шліфувальний диск
- Закриті з боків захисні кожухи
- Регульоване іскрозахисне скло
- Великі регульовані робочі поверхні для різних застосувань
- Міцний металевий корпус
- Добре відбалансований вал і великі прецизійні кулькопідшипники
- 4 антивібраційні гумові ніжки для стійкості
- У комплекті чорнового шліфувального кола зерном 36
- У комплекті шліфувальна стрічка Р80
- Швидкість стрічки 900 м/хв
Характеристики
Бренд: Einhell
Код виробника: TC-US 350
Артикул: 4466154
Потужність: 350 Вт
Обороты х. х.: 2950 об/хв
Шліфувальна поверхня: 50 x 686 мм
Шліфувальні кола: 150 x 12,7 (32) x 20 мм
Вага нетто: 8.15 кг
Вага брутто: 9.6 кг
Розміри в пакованні: 437 × 367 × 263 мм
Гарантія: 36 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Діаметр посадкового отвору | 32 мм |
| Максимальний діаметр диска | 150 мм |
| Споживана потужність | 0.35 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Точильний |
| Кількість обертів холостого ходу | 2950 об/хв |
| Загальні параметри | |
| Вага | 10 кг |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 670 ₴











