Електричний культиватор Einhell GC-RT 7530 надає амбітним ентузіастам DIY практичний садовий інструмент для ефективного оброблення ґрунту. Він обладнаний двигуном потужністю 750 Вт який забезпечує достатню продуктивність і плавність ходу за ширини обробки 30 см і невеликій вазі культиватора. Швидке просування навіть через твердий ґрунт забезпечується міцними лопатями культиватора. Для безпечної роботи електричний культиватор Einhell GC-RT 7530 обладнаний 2-точковим запобіжним вимикачем, який вимикає міцні ножі культиватора, щойно ви відпускаєте вимикач. Ергономічна довга ручка культиватора Einhell GC-RT 7530 забезпечує комфортну роботу та може бути складена, що дає змогу зберігати його в мінімальному просторі. Крім того, культиватор має кабельний затискач для кріплення кабелю, він дає змогу зняти напругу та захищає кабель живлення від зносу та пошкоджень.
Особливості культиватора електричнийого Einhell GC-RT 7530:
- Двоточковий запобіжний вимикач
- Міцні культиваторні ножі
- Зупинка ножів у разі втрати контролю
- Ергономічна складана ручка
- Кабельний затискач
Характеристики
|
Бренд |
Einhell |
|
Код виробника: |
GC-RT 7530 |
|
Артикул |
3431050 |
|
Потужність |
750 Вт |
|
Тип: |
Електрична |
|
Оберти х. х. |
400 об/хв |
|
Ширина оброблення: |
30 см |
|
Глибина оброблення: |
max. 20 см |
|
Ножі: |
4 шт. - Ø 22 см |
|
Рівень звукового тиску LpA: |
78 дБ |
|
Рівень звукової потужності LWA: |
92 дБ |
|
Вага нетто: |
7.4 кг |
|
Вага брутто: |
8.9 кг |
|
Розміри в пакованні: |
355 × 305 × 510 мм |
|
Гарантія: |
36 місяців |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Вал відбору потужності | Ні |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість передач | 1 вперед |
| Максимальна глибина обробки | 20 см |
| Максимальна ширина обробки | 30 см |
| Мінімальна ширина обробки | 30 см |
| Стан | Новий |
| Тип | Культиватор |
| Тип двигуна | Електричний |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 750 Вт |
- Ціна: 4 320 ₴








