Автоматична насосна станція AL-KO Easy HWA 3600
- В наявності
- Код: 113799
5 949 ₴
- 0 (800) 20-02-00Бесплатно с мобильных
- +380 (50) 772-75-09
- +380 (93) 381-11-10
Автоматична насосна станція HWA 3600 Easy обладнана безліччю зручних функцій, а також особливо потужним, довговічним і енергоощадним зрошувальним обладнанням для великих і дуже великих садів.
Автоматична насосна станція
Хочете з усіма зручностями брати воду для поливання квітів, газону та саду з колодязя, ставка або цистерни? Хочете користуватися садовим душем для охолодження та відпочинку? Хочете качати чисту воду під високим напором? Тоді Ви зробите абсолютно правильний вибір із придбанням цієї автоматичної насосної станції. Вона стане Вам ідеальним помічником для постійного поливання Вашого саду. Вона встановлюється всього за кілька разів, і виконує свою роботу тихо й ефективно. Чудова всмоктувальна дія й ефективність руху потоку води завдяки вбудованій системі Вентурі.
Технічні деталі автоматичної насосної станції HWA 3600 Easy
Завдяки висоті подавання до 38 м і максимальній висоті самовсмоктування 8 м, цю водяну насосну станцію можна застосовувати в найрізноманітніших ситуаціях. Незалежно від того, звідки качати, з наземного резервуара, або з бочки з дощовою водою, або з глибокого колодязя — вона здатна підкорити в будь-якій ситуації швидку готовність до роботи та переконливої подавання, до 3600 л/год. Щоб не було пошкоджень від великих забруднень, вона обладнана ефективним і великим фільтром, який легко очищається й тому може слугувати довго.
Ефективна система всмоктування автоматичної насосної станції AL-KO HWA 3600 Easy забезпечить швидку готовність насоса до роботи завдяки потужності двигуна рівною 850 Вт. Енергоефективна, із захистом від сухого ходу під високим напором. Велика опорна поверхня гарантує надійність пристрою. Гнізда під'єднання шлангів мають стандартний поширений розмір 1 дюйм, тому з насосом можна без проблем комбінувати наявні шланги.
|
Рівень шуму в дБ |
76 |
|
Фільтр |
да |
|
Максимальна витрата л/год |
3600 |
|
Перемикач тиску |
Електронний |
|
Ключ фільтра |
немає |
|
Макс. Тиск у Бар |
3.8 |
|
Макс. напір всмоктування в м |
8 |
|
Привод насоса |
1-ступеневий |
|
Датчик тиску |
немає |
|
Максимальна висота подавання в м |
38 |
|
Діаметр приймального патрубка |
G 1" (33,3 mm) |
|
Діаметр нагнітального дроту |
G 1" (33,3 мм) |
|
Довжина (мм) |
500 |
|
Ширина (мм) |
210 |
|
Висота (мм) |
266 |
|
Об'єм (м3) |
0.02793 |
|
Вага брутто (кг) |
8.1 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AL-KO |
| Максимальний робочий тиск | 3.8 бар |
| Максимальна пропускна здатність | 3.6 куб.м/год |
| Максимальний напір | 38 м |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Кількість насосів | 1 шт. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Автоматичний контроль рівня робочої середовища | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Рівень шуму | 76 дБ |
| Вага | 8 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 210 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Висота | 266 мм |
- Ціна: 5 949 ₴







