Удобна та потужна ручна циркулярна пила Einhell TE-CS 190/1 серії Expert призначена для багатоцільового використання як аматорами, так і професіоналами для здійснення поздовжні, поперечні та похилі пропилювання у масивній деревині, твердих деревно-волокнистих, деревно-стружкових і столярних плитах. Велика зручна ергономічна ручка з м'якою накладкою забезпечує гарну фіксацію інструмента в руках, створюючи додатковий комфорт і разом з захисним кожухом, що відкидається, роблять тривалу роботу з ручною циркулярною пилкою Einhell TE-CS 190/1 зручному і безпечною. Міцна алюмінієва підошва з чудовими ковзними властивостями забезпечує чисте, точне та безперервне розпилювання. Для оптимального освітлення зони різання є яскрава Led подсветка. Точні розрізи забезпечуються завдяки вказівному маркеру, що точно вказує на лінії розрізу в 0° і 45°, а також , що вказує ширину пропилювання, даючи змогу зробити точне розпилювання вздовж лінії розмітки. Адаптер пиловидалення може бути використаний для під'єднання пилососа для очищення робочого місця під час роботи. Підошва ручної циркулярної пили Einhell TE-CS 190/1 також підходить для використання з напрямною Einhell L 2000 (купується окремо) дає змогу легко зробити точний розпил.
Особливості циркулярної пили Einhell TE-CS 190/1:
- Зміна глибини різання й кута нахилу без ключа
- Твердосплавний пиляльний диск
- Показний маркер Показаний на лінії розрізу в 0° і 45° і ширину пропилювання
- Led підсвічування робочої зони
- Розщеплювальний клин
- Ергономічна додаткова ручка з м'якою накладкою
- Міцна лита алюмінієва підошва
- Кнопка блокування шпинделя для легкої заміни пиляльного диска
- Підходить для напрямною Einhell L 2000 (купується окремо)
Стандартні комплектуючі циркулярної пили Einhell TE-CS 190/1:
- Паралельний упор
- Адаптер для витягання пилу
- Ключ для заміни пиляльного полотна
Характеристики
|
Бренд |
Einhell |
|
Код виробника: |
TE-CS 190/1 |
|
Артикул |
4331005 |
|
Макс. потужність: |
1500 Вт |
|
Оберти х. х. |
6000 об./хв |
|
Глибок.різ під 90°/45°: |
66 мм / 48 мм |
|
Розмір TCT диска/коло. зубів: |
190x30x2,4 мм / 24 |
|
Вага нетто: |
4.67 кг |
|
Вага брутто: |
5.93 кг |
|
Розміри в пакованні: |
381 × 257 × 263 мм |
|
Гарантія: |
36 місяців |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Вага | 5 кг |
| Можливість стаціонарного кріплення | Так |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Максимальна глибина пропілу | 66 мм |
| Максимальна кількість обертів | 6000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 190 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Стан | Новий |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Додаткові функції | |
| Лазерний маркер | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
- Ціна: Ціну уточнюйте










