Пристрій зарядний Einhell PXC Power X-Fastcharger 4A (4512103)
- Немає в наявності
- Код: 4512103
1 254 ₴
+380 (67) 738-20-50
- 0 (800) 20-02-00Бесплатно с мобильных
- +380 (50) 772-75-09
- +380 (93) 381-11-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Інструмент серії Power X-Change
Підходить для заряджання всіх акумуляторів Power X-Change
Збільшена швидкість заряджання завдяки струму заряджання 4 Ампера
Постійний моніторінг статусу заряду акумулятора
Режим відновлення глибоко розряджених акумуляторів
Заряджання конролюється електронно
6-режимний дисплей статусу зарядки
Можливіть монтування на стіну
Поставляється БЕЗ акумулятора
Інструкція з експлуатації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга зарядки | 20 В |
| Напруга живильної мережі | 220 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Струм заряду | 4 А |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 68 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Маса | 0.46 кг |
| Ширина | 174 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 254 ₴







