Акумулятор + зарядний пристрій Einhell 18V 5.2 Ah PXC Starter Kit (4512114)
- Немає в наявності
- Код: 4512114
4 272 ₴
+380 (67) 738-20-50
- 0 (800) 20-02-00Бесплатно с мобильных
- +380 (50) 772-75-09
- +380 (93) 381-11-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Акумулятор (ємність 5,2 Аг):
7-in 1 ABS: Система Управління Активними Акумуляторними Батареями
PLUS-технологія: додаткова потужність
Трирівнений індикатор заряду акумулятора
Постійний контроль і моніторінг температури, напруги и т.п.
Режим відновлення для глибоко розрядженого акумулятора
Високоякісні батареї майже не саморозряджаються
Заряджати можливо в будь-який час
Прогумований корпус
Зарядний пристрій:
6-режимний дисплей статусу зарядки
технологія заряджання струмом 4 Ампери
Можливість кріплення на стіну
Система Управління Зарядом для подовження життя акумулятора
Перевірка стану акумулятора під час зарядки
Глибоко розряджений акумулятор буде заряджений у режимі відновлення
Набір із акумулятора і зарядного пристрою Einhell 18V 5,2 Ah PXC Starter Kit є представником сімейства інструментів Power X-Change. Акумулятор ємністю 5,2 Аг підійде до будь-якого інструменту лінійки Power X-Change. Максимальна безпека користувачів досягається за рахунок активної системи керування батареями від Einhell. Адаптивні цикли зарядки значно збільшують строк служби акумулятора. Електронні компоненти акумулятора постійно контролюють найважливіші параметри акумулятора. Літій-іонні елементи мають низький рівень саморозряду. Акумулятор оснащений трирівневим світлодіодним індикатором стану заряду. Від ударів акумулятор захищає прогумований корпус, в якій ергономічно вбудовані всі важливі елементи. Також у набір входить зарядний пристрій для будь-якого акумулятора лінійки Power X-Change. Завдяки цьому зарядному пристрою акумулятор ємністю 5,2 Аг буде повністю заряджений за 80 хвилин завдяки струму заряджання 4 Ампери.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Струм заряду | 4 А |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 216 мм |
| Ширина | 87 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.45 |
| Час заряджання | 80 хв |
| Ємність акумулятора | 5200 |
| Напруга | 18 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 272 ₴











