Шліфмашина кутова акумуляторна Einhell TE-AG 18 Li Kit 4Ah (20102120)
- Немає в наявності
- Код: 20102120
3 600 ₴
+380 (67) 738-20-50
- 0 (800) 20-02-00Бесплатно с мобильных
- +380 (50) 772-75-09
- +380 (93) 381-11-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Інструмент серії Power X-Change
Найлегша шліфмашина у своєму класі
Функції плавного пуску і захисту від перезапуску
Вимкнення при перевантаженні
Покращена система охолодження двигуна
Розділення двигуна і приводу
Захист диску
Міцний алюмінієвий корпус редуктора
Ергономічні м`які накладки на корпусі для комфортної роботи
Додаткова рукоятка може бути встановлена у 3-х положеннях
Для оптимальної роботи рекомендуємо акумулятор 2,6 Аг чи більше
Поставляється без диску
Поставляється з акумулятором 4 Аг і зарядним пристроєм
Акумуляторна кутова шліфмашина TE-AG 18 Li Kit 4 Ah сама легка кутова шліфмашина в своєму класі, що не заважає їй виконувати завдання по різанню, шліфуванню і поліруванню зі швидкістю до 8500 обертів в хвилину. Шліфмашина є пристроєм сімейства Einhell Power X-Change. Акумулятор і зарядний пристрій Power X-Change можуть використовуватися для всіх пристроїв сімейства Power X-Change. Для дуже плавної роботи двигун і привод розділені, шліфмашина має міцний алюмінієвий корпус редуктора. Завдяки функції плавного пуску і захисту від перезапуску, кутова шліфувальна машина запускається плавно і безпечніша у використанні. Завдяки тонкому Slimline дизайну з ергономічною м`якою накладкою і додатковою рукояткою, яка може встановлюватися в трьох позиціях, інструмент пропонує дуже високий рівень зручності для користувача. Модифіковані лопатки вентиляції забезпечують оптимальне охолодження інструменту та низьке навантаження на зубчасту передачу в процесі роботи. Захисний кожух швидко регулюється без інструментів та може бути адаптований до будь-якого завдання лише поворотом руки. Кутова шліфувальна машина поставляється без ріжучого диска. Поставляється з акумулятором 4 Аг і зарядним пристроєм.
Інструкція з експлуатації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Максимальний діаметр диска | 115 мм |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Основна рукоятка | Не подовжена |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Додаткові функції | |
| Блокування шпинделя | Так |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 3,26 кг |
| Вага інструмента | 2,33 кг |
| Макс. глибина пропилу | 28 мм |
| Оберти | 8500 хв-1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 600 ₴











