Шліфмашина кутова акумуляторна AXXIO 18/125 Q Kit 4 Ah (20121428)
- Немає в наявності
- Код: 20121428
4 800 ₴
+380 (67) 738-20-50
- 0 (800) 20-02-00Бесплатно с мобильных
- +380 (50) 772-75-09
- +380 (93) 381-11-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Інструмент серії Power X-Change
Безщітковий двигун - більша потужність і довша робота
Швидкозатискна фланцева гайка, без інструментів
Функції плавного пуску і захисту від перезапуску
Вимкнення при перевантаженні
Розділення двигуна і приводу
Кожух диску
Міцний алюмінієвий корпус редуктора
Ергономічні м'які накладки на корпусі для комфортної роботи
Додаткова рукоятка може бути встановлена у 2х позиціях
Поставляється без диску
Поставляється з акумулятором 4 Аг і зарядним пристроєм.
Акумуляторна кутова шліфмашина Einhell AXXIO 18/125 Q - це практичний інструмент для гаража, дому чи майстерні. Шліфмашина є пристроєм сімейства Einhell Power X-Change. Акумулятор і зарядний пристрій Power X-Change можуть використовуватися для всіх пристроїв сімейства Power X-Change. Безщітковий двигун забезпечує більшу потужність, швидкість до 8500 обертів в хвилину і більш тривалий термін служби. Для забезпечення безпечної роботи шліфмашина має наступні функції: плавний запуск, захист від повторного і випадкового пуску. Диски легко замінювати без додаткових іінструментів завдяки швидкозатискній гайці. Тонка конструкція корпусу, м'які накладки Softgrip, вібропоглинаюча рукоятка, а також з'єднання двигуна і редуктора через муфту забезпечують комфортну і зручну роботу з інструментом. Регулювання захисного кожуху здійснюється без додаткових інструментів. Корпус редуктора вироблений з міцного сплаву алюмінія. Кутова шліфувальна машина поставляється без ріжучого диска. Поставляється з акумулятором 4 Аг і зарядним пристроєм.
Інструкція з експлуатації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.67 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Максимальна кількість обертів | 8500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 18 В / 4000 мАг / Li-ion |
| Вага брутто | 3,03 кг |
| Диск | 125 мм |
| Макс. глибина пропилу | 33 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 800 ₴











