Дриль акумуляторна Einhell TC-CD 18/35 Li (1x1,5 Ah) (4513914)
- Немає в наявності
- Код: 4513914
2 718 ₴
+380 (67) 738-20-50
- 0 (800) 20-02-00Бесплатно с мобильных
- +380 (50) 772-75-09
- +380 (93) 381-11-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Інструмент серії Power X-Change
Електронне регулювання швидкості обертання
Li-ion акумуляторна технологія без саморазряду
LED підсвічування для освітлення робочої зони
Ергономічні мякі накладки на корпусі для комфортної роботи
Поставляється з одним акумулятором Power X-Change ємністю 1.5 Аг
Поставляється з зарядним пристроєм Power X-Change
Поставляється в картонній коробці
Акумуляторний шуруповерт Einhell TC-CD 18/35 Li (1x1.5 Ah) є ідеальним універсальним інструментом для свердління і загвинчування дома, в майстерні чи гаражі. Шуруповерт є пристроєм сімейства Einhell Power X-Change. Акумулятор і зарядний пристрій Power X-Change можуть використовуватися для всіх пристроїв сімейства Power X-Change. Електронне регулювання швидкості дозволяє контролювати швидкість при делікатних роботах, а муфта регулювання обертаючого моменту запобігає надмірному затягуванню шурупів. Яскравий світлодіод забезпечує оптимальне освітлення робочої зони. Ергономічна форма ручки і мякі накладки Softgrip дозволяють надійно тримати інструмент в руці. Поставляється в картонній коробці з одним акумулятором Power X-Change ємністю 1,5 Аг і зарядним пристроєм.
Інструкція з експлуатації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість ступенів затяжки | 21 |
| Максимальна кількість обертів | 550 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальний крутний момент | 35 H*m |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | безударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Шуруповерт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.36 кг |
| Висота | 93 мм |
| Довжина | 367 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Живлення | |
| Довжина кабелю | 1 м |
| Ємність акумулятору | 1.5 А. г |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Реверс | Так |
| Ударний режим | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 18 В / 1500 мАг / Li-ion |
| Оберти (швидкість 1) | 0-550 хв-1 |
| Патрон | 10 мм / швидкозатискний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 718 ₴











