Пила циркулярна акумуляторна Einhell TE-CS 18/190 Li BL - Solo (4331210)
- Немає в наявності
- Код: 4331210
6 450 ₴
+380 (67) 738-20-50
- 0 (800) 20-02-00Бесплатно с мобильных
- +380 (50) 772-75-09
- +380 (93) 381-11-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Інструмент серії Power X-Change
Безщітковий двигун - більша потужність і довший строк експлуатації
Легке регулювання без інструментів (глибина різу, кут різу)
Велика ручка для роботи без втоми
LED підсвічування для освітлення робочої зони
Міцна лита алюмінієва підошва
Блокування шпинделя для легкої зміни диска
Макс. глибина пропилу 65 мм завдяки диску діаметром 190 мм
Сумісна з пильними дисками з внутрішнім діаметром 20 чи 30 мм
Адаптер для видалення пилу
Пила сумісна з направляючою Einhell (не входить в комплект поставки)
Паралельний упор для точних різів
Поставляється БЕЗ акумулятора і зарядного пристрою
Акумуляторна ручна циркулярна пила Einhell TE-CS 18/190 Li BL - Solo дозволяє виконувати точні розпили зі швидкістю обертання диску до 3800 об/хв. Пила є пристроєм сімейства Einhell Power X-Change. Акумулятор і зарядний пристрій Power X-Change можуть використовуватися для всіх пристроїв сімейства Power X-Change. Пила оснащена безщітковим двигуном, який забезпечує більше енергії та працює довше, ніж звичайні щіткові двигуни. Ви можете відрегулювати глибину різання і кут нахилу швидко і легко без будь-яких інструментів. Блокування шпинделю дозволяє легко міняти пильні диски діаметром 190 мм. Велика рукоятка з м'якими накладками забезпечує безпечне і зручне тримання пили в руці. Високоякісна підошва пили вироблена з алюмінію. Світлодіодне підсвітлення і адаптер для видалення пилу дають вам чітке уявлення про те, що ви робите, і тримає робочу зону в чистоті. Акумуляторна циркулярна пила TE-CS 18/190 Li BL - Solo сумісна з направляючими від Einhell, які поставляються окремо. Поставляється без акумулятора і зарядного пристрою, вони доступні окремо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.23 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Діаметр посадкового отвору | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Максимальний діаметр диска | 190 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Паралельний упор | Так |
| Додаткові функції | |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина різання під кутом 45° | 45 мм |
| Глибина різання під кутом 90° | 65 мм |
| Кількість зубців пильного диску | 24 |
| Максимальна глибина пропилу | 65 |
| Максимальна кількість оборотів | 3800 |
| Напруга акумулятора | 18 |
| Пильний диск | 190 х 20 мм |
| Кут нахилу | 45 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 450 ₴











