Ножиці акумуляторні Einhell GE-CG 18 Li - Solo (3410370)
- Немає в наявності
- Код: 3410370
2 304 ₴
+380 (67) 738-20-50
- 0 (800) 20-02-00Бесплатно с мобильных
- +380 (50) 772-75-09
- +380 (93) 381-11-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Інструмент серії Power X-Change
Аварійний вимикач
Насадка для трави
Насадка для кущів
Заміна насадки без додаткових інструментів
Ергономічні м`які накладки на корпусі для комфортної роботи
Поставляється БЕЗ акумулятора і зарядного пристрою
Ножиці садові акумуляторні Einhell GE-CG 18 Li - Solo - це ідеальний помічник для садоводів, які цінують гнучкість і комфорт при підстриганні рослин. Ножиці є пристроєм сімейства Einhell Power X-Change. Батарея і зарядний пристрій Power X-Change можуть використовуватися для всіх пристроїв сімейства Power X-Change. Надійний металевий редуктор передає крутний момент від двигуна на ножі. В комплект поставки входять насадка для підстригання кущів і насадка для підстригання трави. Заміну насадок можна зробити легко вручну без додаткового інструменту. Вимикач захищає користувача від ненавмисного пуску. Завдяки м`яким накладкам Softgrip інструмент надійно фіксується у руці. Поставляється без акумулятору і зарядного пристрою, які можна придбати окремо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.66 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 1.26 кг |
| Відстань між зубами насадки для кущів | 8 мм |
| Гарантія | 24 |
| Довжина | 355 мм |
| Прогумований держак | Да |
| Телескопічна ручка | Немає |
| Тип інструмента | Садові ножиці |
| Товщина різу з насадкою для кущів | 8 мм |
| Ширина різу з насадкою для кущів | 200 мм |
| Ширина різу з насадкою для трави | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 304 ₴











