Скарифікатор акумуляторний Einhell GE-SC 35/1 Li - Solo (3420650)
- Немає в наявності
- Код: 3420650
8 250 ₴
+380 (67) 738-20-50
- 0 (800) 20-02-00Бесплатно с мобильных
- +380 (50) 772-75-09
- +380 (93) 381-11-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Інструмент серії Power X-Change
Для роботи необхідно 2 акумулятори 2х18=36 В
Безщітковий двигун Einhell
Вал на підшипниках, з 16 лезами з нержавіючої сталі
Центральне регулювання глибини скарифікації, 3 рівня + паркування
Ергономічна ручка, що складається і регулюється
Широкі колеса для меншого навантаження на газон
Корпус виготовлений з ударостійкого пластику високої якості
Рекомендовано для площ до 400 м² (в залежності від акумулятора)
Додатково можливе встановлення валу для аерації і травозбірника (не входять в комплект поставки)
Поставляється БЕЗ акумуляторів і зарядних пристроїв
Акумуляторний скарифікатор Einhell GE-SC 35/1 Li - Solo - потужний, надійний садовий інструмент, який допомагає домовласникам добре піклуватися про невеликі і середні галявии. Скарифікатор є пристроєм родини Einhell Power X-Change. Акумулятор і зарядний пристрій Power X-Change можуть використовуватися для всіх пристроїв сімейства Power X-Change. 16 ножів з високоякісної нержавіючої сталі на шарикопідшипниковому валу ретельно видаляють бур'яні і мох прямо до коріння. Потужний безщітковий двигун Einhell Brushless і дві акумуляторні батареї 18 В Power X-Change забезпечують високий крутний момент. Висоту рукоятки можна регулювати за допомогою важелів. Ви можете налаштувати скарифікатор так, як ви хочете, для зручності роботи і для конкретного ґрунту і рослинності. Додаткове паркувальне положення захищає леза, а також поверхню, на якій стоїть інструмент. Скарифікатор має великі колеса, щоб полегшити роботу в складній місцевості і зменшити навантаження на газон. Він обладнань міцним корпусом з міцного, ударостійкого пластику. Ручку можна скласти, щоб заощадити місце для зберігання. В якості опції GE-SC 35/1 Li - Solo може бути перетворений в інструмент 3-в-1 (потрібний аераторний ролик (3405571) і контейнер для трави (3405576)). GE-SC 35/1 Li - Solo рекомендується для газонів до 400 квадратних метрів (в залежності від батареї). Поставляється без акумуляторів і без зарядного пристрою, вони доступні окремо.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Аератор-скарифікатор |
| Тип травозбірника | Комбінований |
| Ширина обробки | 350 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.74 кг |
| Висота | 320 мм |
| Довжина | 580 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 36 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність баку для трави | 28 л |
| Діаметр задніх колес | 152 мм |
| Діаметр передніх колес | 175 мм |
| Кількість лез | 16 од. |
| Макс. час роботи (з аккум. 3000 мАг) | 15 хвилин |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 250 ₴











