Культиватор акумуляторний Einhell GE-CR 30 Li - Solo (3431200)
- Немає в наявності
- Код: 3431200
8 430 ₴
+380 (67) 738-20-50
- 0 (800) 20-02-00Бесплатно с мобильных
- +380 (50) 772-75-09
- +380 (93) 381-11-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Інструмент серії Power X-Change
Для роботи необхідно 2 акумулятори 2х18=36 В
Безщітковий двигун Einhell
Аварійний вимикач для двох рук
Ергономічна ручка, що може складатися
Міцні ріжучі леза
Регульовані по висоті колеса для легкого транспортування
Поставляється БЕЗ акумуляторів і зарядних пристроїв
Акумуляторний культиватор Einhell GE-CR 30 Li - Solo - це потужний і зручний помічник для розпушення ґрунту на малих і середніх ділянках біля будинку. Для роботи культиватора необхідні два високопродуктивних акумулятора 18 В серії Power X-Change. Культиватор є пристроєм сімейства Einhell Power X-Change. Акумулятор і зарядний пристрій Power X-Change можуть використовуватися для всіх пристроїв сімейства Power X-Change. Завдяки роботі від акумулятора користувач має свободу маневрувати і більше не повинен стежити за небезпеками відключення і коротким робочим радіусом, як це було з мережевими культиваторами. Чотири високоякісні і міцні ножа культиватора забезпечують робочу ширину 300 міліметрів і робочу глибину до 200 міліметрів. Тому він ідеально підходить для риття і розпушення ґрунту на рослинних ділянках і квітниках. Для зручної роботи є, по-перше, ергономічна складна довга рукоятка. По-друге, культиватор також має регульовані по висоті транспортні колеса. Додаткова безпека забезпечується двуточковим запобіжним вимикачем. Поставляється без акумуляторів і зарядного пристрою, вони доступні окремо.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 11.7 |
| Висота | 594 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Довжина | 385 |
| Діаметр лез | 200 мм |
| Максимальна глибина оброблення | 20 см |
| Максимальна ширина оброблення | 30 см |
| Напруга акумулятора | 36 |
| Швидкість обертання фрез | 140 об/хв |
| Стан | Нове |
| Тип | Культиватор |
| Тип двигуна | Електричний |
| Тип харчування | Акумулятор |
| Ширина | 323 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 430 ₴











