Верстат для заточування ланцюгів акумуляторний Einhell GE-CS 18 Li - Solo (4499940)
- В наявності
- Код: 4499940
2 082 ₴
+380 (67) 738-20-50
- 0 (800) 20-02-00Бесплатно с мобильных
- +380 (50) 772-75-09
- +380 (93) 381-11-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Інструмент серії Power X-Change
Обмежувач глибини
Затискний пристрій
Шкала для точного регулювання кута заточування
Шліфувальний диск
LED підсвітлювання
Поставляється БЕЗ акумулятора і зарядного пристрою
Акумуляторний верстат для заточування ланцюгів Einhell GE-CS 18 Li - Solo - це компактний, надійний і зручний помічник для точного заточування всіх стандартних ланцюгів для ланцюгових пил. Інструмент є пристроєм сімейства Einhell Power X-Change. Акумулятор і зарядний пристрій Power X-Change можуть використовуватися для всіх пристроїв сімейства Power X-Change. Завдяки поворотному затискачу зі шкалою для точного встановлення кута шліфування всі режучі ланки ланцюга можна заточувати без перестановлення. Обмежувач глибини захищає ланцюг від надмірного видалення матеріалу. Поставляється без акумулятора і зарядного пристрою, вони доступні окремо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Загальні параметри | |
| Вага | 1.68 кг |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 285 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оберти | 6500 хв-1 |
| Шліфувальний диск | Ø108 х Ø23 х 3.2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 082 ₴










