Портативна колонка акумуляторна Bluetooth Einhell TC-SR 18 Li BT - Solo (4514150)
- Немає в наявності
- Код: 4514150
1 440 ₴
+380 (67) 738-20-50
- 0 (800) 20-02-00Бесплатно с мобильных
- +380 (50) 772-75-09
- +380 (93) 381-11-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Інструмент серії Power X-Change
Легке підключення завдяки функції Bluetooth
AUX під'єднання для MP3-плеєра, мобільного телефону і т.п.
USB під'єднання для заряджання MP3-плеєра, мобільного телефону і планшету
Панель управління для зручного керування
Поставляється БЕЗ акумулятора і зарядного пристрою
Акумуляторну портативну колонку Einhell TC-SR 18 Li BT - Solo дуже легко підїєднувати до мобільного телефону чи планшету завдяки функції Bluetooth. Колонка є пристроєм сімейства Einhell Power X-Change. Акумулятор і зарядний пристрій Power X-Change можуть використовуватися для всіх пристроїв сімейства Power X-Change. Також колонка має роз'єм AUX для під'єднання MP3-плеєрів чи смартфонів і роз'єм USB для заряджання MP3-плеєра, мобільного телефону і планшету. Поставляється без акумулятора і зарядного пристрою, вони доступні окремо.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Колір корпусу | Червоний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.29 кг |
| Висота | 122 мм |
| Глибина | 147 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 0,45 кг |
| Версія Bluetooth | 5 |
| Вихідна напруга (роз'єм USB) | 5 В |
| Вихідна частота | 120 Гц - 20 КГц |
| Вихідний струм (роз'єм USB) | 2 А |
| Максимальна гучність | 85 дБ |
| Потужність динаміків (2 шт.) | по 3 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 440 ₴










