Перфоратор електричний Einhell TС-RH 800 E (4257920)
- Немає в наявності
- Код: 4257920
2 766 ₴
+380 (67) 738-20-50
- 0 (800) 20-02-00Бесплатно с мобильных
- +380 (50) 772-75-09
- +380 (93) 381-11-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Пневматичний ударний механізм
Універсальний SDS-плюс патрон
4 режима: свердління / свердління з ударом / довбання з / без фіксації
Електронне регулювання швидкості з перемикачем швидкості
Реверс
Захисна муфта ковзання
Рукоятка з м`якою накладкою
Додаткова рукоятка
Обмежувач глибини свердління з металу
Захист рук
Поставляється в практичному пластиковому кейсі
Електричний перфоратор Einhell TC-RH 800 E з низьким рівнем вібрації є надійним, універсальним інструментом на будівництві, реконструкції і при ремонтних роботах в будинку. Перфоратор оснащений чотирма функціями, необхідними для універсального застосування: свердління, свердління з ударом та довбання з фіксацією і без фіксації долота. Патрон SDS-Plus дозволяє швидко змінювати свердла і зубила без використання інструментів. Перфоратор має електронний контроль швидкості для плавного початкового буріння. TC-RH 800 E має потужність 800 Вт, розвиває силу удару в 2,5 Джоулі і виконує удари на швидкості 0-4100 ударів в хвилину. Високий рівень безпеки при експлуатації забезпечується захистом від перевантаження. Обмежувач глибини свердління з плавним регулюванням зроблений з міцного металу. Для зберігання та транспортування перфоратор TC-RH 800 E поставляється в практичному кейсі.
Інструкція з експлуатації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.3 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Конструкція перфоратора | Прямий |
| Максимальна сила удару | 2.5 Дж. |
| Максимальна кількість обертів | 1000 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 5180 уд/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Режими роботи | Довбання (удар), Свердління, Свердління з ударом |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 26 мм |
| Комплектація | |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 766 ₴











