Перфоратор з пневматичним ударним механізмом
Універсальний SDS-плюс патрон
Вібропоглинаюча рукоятка
Міцний алюмінієвий корпус редуктора
Захисна муфта
3 режими: свердління / свердління з ударом / довбання з фіксацією
М'які накладки Softgrip на обох рукоятках
Додаткова рукоятка с захистом від прокручування
Металевий обмежувач глибини свердління
Кліпса для змотаного кабеля
Поставляється в практичному пластиковому кейсі
В комплекті 3 бура (Ø 8, 10 і 12 мм), гостре і плоске долота
Електричний перфоратор Einhell RT-RH 32 є флагманом в модельній лінійці перфораторів Einhell. Інструмент оснащений трьома режимами роботи: свердління, буріння з ударом і довбання. Патрон SDS-Plus дозволяє швидко змінювати приладдя, а двигун потужністю 1250 Вт розвиває енергію удару 3,5 Джоулів і виконує удари на швидкості 4300 ударів в хвилину. Спеціальні вібропоглинаючі вставки захищають від вібрацій під час роботи. Для зберігання та транспортування перфоратор RT-RH 32 поставляється в практичному пластиковому кейсі.
Інструкція з експлуатації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 5.95 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Конструкція перфоратора | Бочкової |
| Максимальна сила удару | 3.5 Дж. |
| Максимальна кількість обертів | 800 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 4300 уд/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1250 Вт |
| Режими роботи | Довбання (удар), Свердління, Свердління з ударом |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 32 мм |
| Комплектація | |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 910 ₴











