Шліфмашина кутова Einhell TE-AG 125/1010 CE Q (4430890)
- Немає в наявності
- Код: 4430890
2 994 ₴
+380 (67) 738-20-50
- 0 (800) 20-02-00Бесплатно с мобильных
- +380 (50) 772-75-09
- +380 (93) 381-11-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Швидкозатискна гайка для легкої заміни дисків
Електронне регулювання швидкості обертання
Плоский алюмінієвий корпус редуктора
Ергономічний дизайн з м'якими накладками на корпусі
Захисний кожух з швидким регулюванням
Блокування шпинделя для легкої зміни диска
Додаткова ручка може бути встановлена у двох положеннях
Ріжучий диск не входить в комплект поставки
Інструкція з експлуатації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.04 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна кількість обертів | 12000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Основна рукоятка | Подовжена |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1010 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Додаткові функції | |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 994 ₴









