Шліфмашина кутова Einhell TC-AG 125/850 (4430971)
- Немає в наявності
- Код: 4430971
1 620 ₴
+380 (67) 738-20-50
- 0 (800) 20-02-00Бесплатно с мобильных
- +380 (50) 772-75-09
- +380 (93) 381-11-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Міцний захисний кожух
Блокування шпинделя для легкої зміни диска
Надійний металевий корпус редуктора
Захист від повторного включення
Додаткова рукоятка може бути встановлена в 2-х положеннях
Ріжучий диск не входить в комплект поставки
Кутова шліфмашина Einhell TC-AG 125/850 розроблена для безпечної роботи користувачем при шліфуванні, зачищенні і різанні. Для забезпечення безпечної роботи вбудована функція захисту від повторного пуску, також шліфмашина має функцію плавного пуску. В комплект поставки входить міцний металевий захисний кожух. Двигун шліфмашини має потужність 850 Вт, швидкість обертання до 12 000 обертів в хвилину. Заміна диску зручна і проста завдяки системі блокування шпинделя. Міцний металевий корпус редуктора забезпечує гнучкість при роботі. Додаткова рукоятка може бути встановлена в двох положеннях. Кутова шліфувальна машина поставляється без ріжучого диска.
Інструкція з експлуатації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.61 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна кількість обертів | 12000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Основна рукоятка | Не подовжена |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 850 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Додаткові функції | |
| Обмеження пускового струму | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 620 ₴









