Лобзик електричний Einhell TE-JS 100 (4321160)
- Немає в наявності
- Код: 4321160
3 672 ₴
+380 (67) 738-20-50
- 0 (800) 20-02-00Бесплатно с мобильных
- +380 (50) 772-75-09
- +380 (93) 381-11-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Заміна пильного полотна без інструментів
Використання лез з Т-образним і U-образним зажимом
Алюмінієва підошва регулюється без застосування інструментів
Електронний контроль швидкості для роботи с різними матеріалами
Світлодіодне освітлення робочий зони
Захисна скоба пильного леза
Функція видалення чи здування пилу (за вибором)
Адаптер для видалення пилу
Кут нахилу підошви регулюється на 45° (в обидві сторони)
Відкидне захисне пластикове скло
Комфортна робота забезпечується м`якими накладками Softgrip
Кабельний затискач для кріплення кабелю
Паралельний упор
1 полотно для дерева
Поставляється в пластиковому кейсі
Електричний лобзик Einhell TE-JS 100 E є найпотужнішою моделлю лінійки лобзиків від Einhell для амбітних фахівців для вирішення найскладніших завдань по розпилюванню будь-якого матеріалу. Індивідуальне розпилювання матеріалу можливе завдяки регульованому маятниковому ходу з 4-ма установками і електронному контролю швидкості пилки. Зміна пильного полотна без використання додаткового інструменту дозволяє використовувати полотна з Т- і U-образними хвостовиками і економить цінний час. Ергономічна ручка з м`якими накладками робить TE-JS 100 E дуже зручним в використанні. Міцна алюмінієва підошва регулюється без використання інструментів і підкреслює якість лобзика. Підошва має накладку для захисту оброблюваних деталей і може бути повернена, що дозволяє робити різи під кутом до 45 °. Завдяки інтегрованому світлодіодному освітленню і поворотному захисному склу у Вас є зручний і безпечний обзор заготовки в будь-який час, в той час як паралельний упор забезпечує контрольоване і точне розпилювання. Функції видалення чи здування пилу (за вибором) дозволяють працювати акуратно, в той час як пилка для різання дерева дозволяє почати свою роботу негайно. Для акуратного і безпечного зберігання і транспортування лобзик TE-JS 100 E поставляється в пластиковому кейсі.
Інструкція з експлуатації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.3 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина ходу пилки | 23 мм |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 3000 хід/хв |
| Матеріал підошви | Алюміній |
| Нахил підошви | 45 град. |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Швидкозатискне кріплення пилки | Так |
| Маятниковий хід | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Регулювання маятникового ходу | 4 |
| Здув тирси | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 310 мм |
| Довжина | 415 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Комплектація | |
| Захист від сколювання стружки, осколків | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Максимальна глибина пропилу | |
| Максимальна глибина пропілу (дерево) | 100 мм |
| Максимальна глибина пропілу (пластику) | 12 мм |
| Максимальна глибина пропілу (сталі) | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 672 ₴











