Міні-пила циркулярна Einhell TC-CS 89 (4331030)
- В наявності
- Код: 4331030
3 990 ₴
+380 (67) 738-20-50
- 0 (800) 20-02-00Бесплатно с мобильных
- +380 (50) 772-75-09
- +380 (93) 381-11-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Плавне регулювання глибини різання
Легка заміна дисків завдяки фіксатору шпинделя
Міцна лита алюмінієва підошва
Захисний виріз
М'які накладки на ручці для зручної роботи
Алмазний диск для плитки
TCT диск з 20 зубцями для деревяних матеріалів, пластику
HSS диск з 80 зубцями для твердої деревини
Адаптер пиловидалення
Паралельний упор
Ручна циркулярна міні-пила Einhell TC-CS 89 - компактна і зручна пила, яка може виконувати різання за розмірами з дуже високою точністю в численних матеріалах і має найвищі оцінки за точність, без зусиль обробляє матеріали на основі деревини, пластику або плитки. Високоточні різи можливі завдяки плавному регулюванню глибини різання. Міцна алюмінієва підошва TC-CS 89 з чудовими характеристиками ковзання забезпечує чисте, точне і безперервне розпилювання. Інструмент оснащений захистом від перевантаження. Пилка має ергономічну ручку з м'якими накладками, за яку одночасно приємно і безпечно тримати інструмент. Пиловидалення забезпечує роботу з низьким рівнем пилу. Точні розрізи забезпечуються паралельним упором. В комплект поставки входять: алмазний диск для плитки, TCT диск з 20 зубцями для деревини і пластику, HSS диск з 80 зубцями для твердої деревини.
Інструкція з експлуатації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Діаметр посадкового отвору | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Загальні параметри | |
| Вага | 1.98 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 3,35 кг |
| Довжина | 458 мм |
| Під'єднання пилозбірника/пилососа | True |
| Блокування шпинделя | True |
| Споживана потужність | 600 Вт |
| Паралельний упор | True |
| Максимальна глибина пропилу | 27.0 |
| Максимальний діаметр диска | 89 мм |
| Харчування | Мережа 220В |
| Максимальна кількість оборотів | 7200.0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 990 ₴











