Плавне регулювання кута
Плавне регулювання висоти
Швидке 3-позиційне регулювання глибини різу
Велика основна плита
Металеві частини з алюмінію
Блокування шпинделю для легкої заміни ріжучого диску
Гайковий ключ для заміни ріжучого диску
Мішечок для мусору
Поставляється в пластиковому кейсі
Чисті стикові з’єднання можливо виготовити за допомогою ламельного фрезера Einhell TC-BJ 900. Використовуючи цей зручний і потужний інструмент, амбітні ентузіасти DIY можуть виробляти досконалі стикові з’єднання і стики шаф для численних завдань. Складні конструкції можливі завдяки безступінчастим налаштуванням кута і висоти. Глибина прокладки може бути легко встановлена на три різних рівня за допомогою засобу швидкого налаштування. Велика опорна плита з твердого алюмінію забезпечує високу стабільність TC-BJ 900 для ідеального точного напряму фрезерування. Блокування шпинделя дозволяє швидко змінювати різці. Серед аксесуарів - торцевий гайковий ключ для заміни різака, мішок для збору пилу для чистої роботи, а також пластиковий кейс для транспортування і зберігання, в якому можна зручно зберігати ламельний фрезер і аксесуари.
Інструкція з експлуатації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.3 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна глибина фрезерування | 14 мм |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 860 Вт |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 4,6 кг |
| Довжина | 430 мм |
| Регулювання кута | 90 ° |
| Ріжучий диск | 100 х 22 х 3.8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 474 ₴











