Фрезер багатофункціональний Einhell TE-MG 200 CE (4465040)
- Немає в наявності
- Код: 4465040
2 700 ₴
+380 (67) 738-20-50
- 0 (800) 20-02-00Бесплатно с мобильных
- +380 (50) 772-75-09
- +380 (93) 381-11-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Електронний контроль швидкості з попереднім вибором швидкості
Електронна система підтримки постійних обертів при навантаженні
Плавний пуск
Безпечний і приємний в роботі завдяки м'якій накладці
Ультра-тонкий дизайн для оптимальної обробки
Патрон інструменту фіксується в 12-ти положеннях
Кабельний затискач для кріплення кабелю
Трикутна шліфувальна пластина
6 шліфувальних паперів (3 * P60 / 3 * P120)
Скребок
Заглибна пила-лезо для дерева
Пристрій пиловидалення може бути встановлений без інструментів
Адаптер для підключення пилососу
Шестигранний ключ
Поставляється в картонній коробці
Багатофункціональний інструмент Einhell TE-MG 200 CE є високоякісним, компактним і ергономічним помічником для розпилювання, шліфування, вишкрібання і багато інших завдань. Електронний контроль швидкості забезпечує плавний запуск та дозволяє відрегулювати потужність для роботи с різними матеріалами. Завдяки ергономічному дизайну і м'яким накладкам на рукоятці TE-MG 200 CE забезпечує надійне утримання в руці для комфортної та безпечної роботи, в той час як надзвичайно тонкий дизайн робить його ідеальним помічником у важкодоступних місцях. Пристрій пиловидалення може бути встановлений без інструментів, а адаптер дозволяє підключити пилосос для негайного видалення пилу і забезпечує чисте повітря. Інструментальний патрон цього універсального інструменту має до 12 налаштувань для встановлення різних насадок. Кабельний затискач для кріплення кабелю дозволяє зберігати TE-MG 200 CE акуратно і безпечно. У комплект поставки входять: дельта-шліфувальна пластина з 6 абразивними паперами (3 шт. для обробки дерева і 3 шт. для обробки металу), один скребок, одна заглибна пила-лезо для дерева і шестигранний ключ для зміни насадок.
Інструкція з експлуатації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.1 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 200 Вт |
| Додаткові функції | |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 2.74 кг |
| Дельта шліфувальна поверхня | 93 x 93 x 93 мм |
| Довжина | 361 мм |
| Кут коливань | 3 ° |
| Максимальна кількість оборотів | 21000 |
| Тип шліфмашини | багатофункціональна |
| Швидкість коливань | 15000 - 21000 хв-1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 700 ₴











