Фрезер багатофункціональний Einhell TC-MG 220/1 E (4465095)
- Немає в наявності
- Код: 4465095
1 830 ₴
+380 (67) 738-20-50
- 0 (800) 20-02-00Бесплатно с мобильных
- +380 (50) 772-75-09
- +380 (93) 381-11-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Зручна зміна насадок завдяки магнітному тримачу
Двигун потужністю 220 Вт
Електронне регулювання частоти коливань
Безпечний і приємний в роботі завдяки мякій накладці Softgrip
Чотириточковий зажим зміни насадок
Трикутна шліфувальна пластина
В комплекті 6 шліфувальних аркушів (3*P60/3*P120)
Скребок
Заглибна пила-лезо по дереву і пластику
Адаптер пилевідведення
Шестигранний ключ
Багатофункціональний інструмент Einhell TC-MG 220/1 E є високоякісним, компактним і ергономічним помічником для розпилювання, шліфування, вишкрібання і багато інших завдань. Його потужний двигун потужністю 220 Вт і електронний контроль швидкості дозволяють точно адаптувати швидкості коливань до відповідної задачі. Завдяки м'яким накладкам і компактній конструкції, багатофункціональний інструмент ТС-MG 220 E приємно тримати в руці. Кнопка включення розташована таким чином, що включати/виключати пристрій можна навіть під час роботи однією рукою. Пристрій пиловидалення може бути встановлений без інструментів, а адаптер дозволяє підключити пилосос для негайного видалення пилу і забезпечує чисте повітря. У комплект поставки входять: дельта-шліфувальна пластина з 6 абразивними паперами (3*P60/3*P120), один скребок, одна заглибна пила-лезо для дерева і шестигранний ключ для зміни інструменту.
Інструкція з експлуатації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.3 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 220 Вт |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 1.65 кг |
| Дельта шліфувальна поверхня | 93 x 93 x 93 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Кут коливань | 3.2 ° |
| Максимальна кількість оборотів | 40000 |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Тип шліфмашини | багатофункціональна |
| Швидкість коливань | 22000 - 44000 хв-1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 830 ₴







