Фрезер багатофункціональний Einhell TE-MG 300 EQ (4465150)
- Немає в наявності
- Код: 4465150
3 918 ₴
+380 (67) 738-20-50
- 0 (800) 20-02-00Бесплатно с мобильных
- +380 (50) 772-75-09
- +380 (93) 381-11-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Зручна зміна насадок завдяки магнітній фіксації інструменту
Двигун потужністю 300 Вт
Електронний контроль швидкості з попереднім вибором швидкості
Електронна система підтримки постійних обертів при навантаженні
Безпечний і приємний в роботі завдяки м'якій накладці
Насадка фіксується в 12-ти положеннях
Пристрій пиловидалення може бути встановлений без інструментів
Трикутна шліфувальна пластина
6 шліфувальних паперів (3*P60 /3*P120)
Скребок
Заглибна пила-лезо для дерева і пластика (HCS)
Заглибна пила-лезо по металу (HSS)
Сегментна пилка для дерева, пластика і металу (HSS)
Сегментна алмазна пилка для швів
Адаптер для підключення пилососу
Поставляється в практичному пластиковому кейсі
Багатофункціональний інструмент Einhell TE-MG 300 EQ є практичним, високоякісним, компактним і ергономічним помічником для фахівців в різних областях. За допомогою цього інструменту можна обробляти деревину, пластик і навіть метал, можна легко видаляти затірку між стиками плитки. Його потужний двигун потужністю 300 Вт і електронний контроль швидкості дозволяють точно адаптувати швидкості коливань до відповідної задачі навіть на складних проектах. Електронна система підтримання постійної швидкості коливань навіть при навантаженнях дозволяє виконувати будь-які роботи. Швидка фіксація насадок за допомогою магніту допомагає змінювати насадки без додаткових інструментів в мінімальний час. Інструментальний патрон цього універсального інструменту має до 12 налаштувань для встановлення різних насадок. Зручна ручка з м'якими накладками TE-MG 300 EQ забезпечує надійне утримання інструменту в руці для комфортної та безпечної роботи. Пристрій пиловидалення може бути встановлений без інструментів, а адаптер дозволяє підключити пилосос для негайного видалення пилу і забезпечує чисте повітря. У комплект поставки входять: дельта-шліфувальна пластина з 6 абразивними паперами (3 шт. для обробки дерева і 3 шт. для обробки металу), один скребок, одна заглибна пила-лезо для дерева і пластика (HCS), заглибна пила-лезо по металу (HSS), сегментна пилка для дерева, пластика і металу (HSS) та сегментна діамантова пилка для швів - так що ви можете відразу приступати до роботи. Для акуратного і безпечного зберігання і транспортування TE-MG 300 EQ поставляється в практичному пластиковому кейсі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.5 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 300 Вт |
| Додаткові функції | |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 3.2 кг |
| Дельта шліфувальна поверхня | 93 x 93 x 93 мм |
| Довжина | 348 мм |
| Кут коливань | 3.2 ° |
| Максимальна кількість оборотів | 20000 |
| Тип шліфмашини | багатофункціональна |
| Швидкість коливань | 11000 - 20000 хв-1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 918 ₴











