Пристрій фагатофункціональний акумуляторний Einhell TE-MT 7,2 Li (4419330)
- Немає в наявності
- Код: 4419330
3 450 ₴
+380 (67) 738-20-50
- 0 (800) 20-02-00Бесплатно с мобильных
- +380 (50) 772-75-09
- +380 (93) 381-11-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Електронний контроль швидкості з LED дисплеєм
Фіксатор шпинделю для зручної заміни приладдя
LED освітлення робочої зони
Зарядна станція
М'які накладки корпуса для зручної роботи
Набір з 51 аксесуарів у кейсі в комплекті
Багатофункціональний акумуляторний пристрій Einhell TE-MT 7,2 Li може виконувати багато робіт з гравірування, фрезерування та шліфування при роботі вдома, у майстерні або в гаражі. Електронний регулятор швидкості зі світлодіодним дисплеєм, що працює від довготривалої акумуляторної батареї (7,2 В | 1500 мАг), забезпечує постійне пристосування інструменту згідно до вимог кожного матеріалу (від 5500 до 26000 обертів в хвилину). Фіксатор шпинделю дозволяє швидко і зручно замінювати насадки. Світлодіодна підсвітка забезпечує оптимальне освітлення заготовки. Ергономічна м'яка рукоятка забезпечує надійне зчеплення та оптимальну точність. Інструмент завжди готовий до роботи завдяки зарядній станції. Він постачається з набором аксесуарів, що складається з 51 частин, з коробкою для зберігання для універсального використання.
Інструкція з експлуатації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.29 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип шліфмашини | пряма |
| Додаткові функції | |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 1,18 кг |
| Час заряджання | 1 година |
| Довжина | 236 мм |
| Ємність акумулятора | 1.5 |
| Максимальна кількість оборотів | 26000 |
| Напруга акумулятора | 7.2 |
| Оберти | 5500 - 26000 хв-1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 450 ₴











