Шліфмашина для стін Einhell TE-DW 180 (4259940)
- Немає в наявності
- Код: 4259940
4 290 ₴
+380 (67) 738-20-50
- 0 (800) 20-02-00Бесплатно с мобильных
- +380 (50) 772-75-09
- +380 (93) 381-11-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Шестиступінчасте електронне регулювання обертів
Комфортна робота завдяки ергономічному дизайну
Регульована додаткова рукоятка
З'ємна частина захисного кожуха для шліфування впритул до перпендикулярної поверхні
Можливість заміни основи для шліфпаперу на інше приладдя
Шліфувальна тарілка з кріпленням приладдя типу «липучка»
Шліфувальна алмазна насадка для шлифування бетону, штукатурки, каменю
Стальна щітка для очистки стін від шпалер
6 шліфувальних аркушів (2*P60/2*P80/2*P120)
Шліфувальна машина для стін Einhell TE-DW 180 - це універсальний інструмент для оздоблювальних робіт. Шестиступінчаста електронне регулювання обертів дозволяє налаштувати шліфмашину для роботи з конкретним матеріалом. Ергономічна конструкція і додаткова рукоятка, яка регулюється, забезпечує комфортну роботу. Кожух оснащений сегментом, який знімається, дозволяючи шліфувати впритул до кромок підлоги, стін і стель. Передбачена можливість заміни основи для шліфувальних дисків на інше оснащення. В комплект поставки входять: основа для шліфувальних дисків з кріпленням «липучка»; алмазна шліфувальна чашка для шліфування бетону, штукатурки і каміння; стальна щітка для зачищення стін від шпалер і шліфування бетону; 6 шліфувальних дисків (2*P60/2*P80/2*P120).
Інструкція з експлуатації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.3 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна частота коливання платформи | 3000 кол/хв |
| Максимальна кількість обертів | 1750 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | бетоношлифувальна |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 290 ₴











