Фен промисловий Einhell TE-HA 2000 E (4520195)
- Немає в наявності
- Код: 4520195
2 040 ₴
+380 (67) 738-20-50
- 0 (800) 20-02-00Бесплатно с мобильных
- +380 (50) 772-75-09
- +380 (93) 381-11-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Колесо регулювання температури у 9 режимах
3 режими регулювання потоку повітря
Режим охолодження для швидкого охолодження при зміні насадок
Опорна поверхня для стаціонарного використання
Широке сопло, відбивне сопло, теплове сопло і редукційне сопло
Поставляється в пластиковому кейсі
Промисловий фен TE-HA 2000 E - це високоякісний і високопродуктивний інструмент, який виявляється незамінним помічником при видаленні старих лаків і фарб, пайці, підлаштуванні пластикових труб і при виконанні багатьох інших завдань. Фен має 9 температурних режимів і регулювання швидкості подачі повітря з трьома режимами. Для забезпечення максимальної безпеки під час роботи цей інструмент має велику опорну поверхню для стаціонарної роботи. Швидке охолодження гарячих металевих деталей під час заміни сопла відбувається швидко і просто завдяки функції охолодження. Для забезпечення максимальної гнучкості при виконанні різних операцій в комплект поставки включені: широке сопло, відбивне сопло, теплове сопло і редукційне сопло. Фен поставляється в пластиковому кейсі для транспортування і зберігання.
Інструкція з експлуатації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.9 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна робоча температура | 550 град. |
| Максимальний об'єм повітря | 500 літр/хв |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Наявність LCD-дисплея | Так |
| Відключення нагрівального елемента в разі перегріву | Так |
| Регулювання температури | Ступінчаста |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 358 мм |
| Потік повітря (режим 1) | 250 л/хв |
| Потік повітря (режим 2) | 250 л/хв |
| Потік повітря (режим 3) | 500 л/хв |
| Температура (режим 1) | 50 °C |
| Температура (режим 2) | 50-550 °C |
| Температура (режим 3) | 50-550 °C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 040 ₴







