Виявлення металу, деревини електричних дротів
Звуковий сигнал при виявленні
Захисний пад на задній частині для захисту поверхні стіни
Прогумований корпус для комфортної роботи однією рукою
Автоматичне вимикання через 1 хвилину неактивності
Живленння від батарейки 9В 6F22 (не входить в комплект поставки)
Цифровий детектор Einhell TC-MD 50 є незамінним помічником для будинку, на будівельному майданчику або для ремонтних робіт. Цифровий детектор є неперевершеним для надійного виявлення труб, кабелів чи проводки в стінах. Детектор надійно виявляє метали, дерево і електричні дроти: він виявляє чорні метали, як-от сталь, живі дроти на глибині 50 міліметрів, а кольорові метали, як-от мідь, до глибини 38 міліметрів. Деревина також може бути виявлена на глибині 19 міліметрів. Інтуїтивно зрозумілий режим звукового попередження. Мяка ручка полегшує роботу однією рукою. Цифровий детектор TC-MD 50 Einhell автоматично вимикається за одну хвилину без використання.
Інструкція з експлуатації
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 0.34 кг |
| Вага інструмента | 0.15 кг |
| Глибина виявлення - дерево/метал | 19 мм |
| Глибина виявлення - кабеля живлення | 50 мм |
| Глибина виявлення - метали з залізом | 50 мм |
| Глибина виявлення - мідь | 38 мм |
| Довжина | 365 мм |
| Харчування | 1 x 6F22 (9 В) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 164 ₴









