Пилосос для вологого та сухого прибирання Einhell TC-VC 1825 (2342430)
- Немає в наявності
- Код: 2342430
3 840 ₴
+380 (67) 738-20-50
- 0 (800) 20-02-00Бесплатно с мобильных
- +380 (50) 772-75-09
- +380 (93) 381-11-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Пилосос Einhell TC-VC 1825 - є високоякісним універсальним багатоцільовим пилососом. Ви можете використовувати його для сухого та вологого прибирання (засмоктування рідини), та він має бути у будь-якому домашньому господарстві. Його бак з пластику має ємність 25 літрів і в нього можна збирати великий або дрібний, вологий або сухий бруд і навіть рідини. Двигун потужністю 1250 Вт забезпечує не тільки хороший рівень потужності всмоктування, а й достатній тиск для повітродува, Ві можете очистити Ваші доріжки в саду від сторонніх предметів, підєднавши шланг до отвору повітродуву і здуваючи їх у бік. TC-VC 1825 поставляється зі всмоктуючим шлангом діаметром 36 мм, пластиковою всмоктуючою трубкою з двох частин, великою комбінованою універсальною насадкою з вставкою для килимів і гладких підлогових покриттів, та щілинною насадкою. Паперовий мішок для бруду і гофрований фільтр добре підходять для всмоктування дрібного пилу. Поролоновий фільтр захищає двигун від забруднення під час вологого прибирання. Поплавковий вимикач автоматично вимикає всмоктування рідини при досягненні максимального рівня в баку. Для зручності перенесення та транспортування пилосос має вбудовану ручку та чотири невеликих ролика.
Інструкція з експлуатації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Об'єм пилозбірника | 25 л |
| Споживана потужність | 1250 Вт |
| Розрідження | 180 мбар |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип пилозбірника | Мішок, Бак |
| Тип пилососа | пилосос для сухого та вологого прибирання |
| Рівень шуму | 75 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.3 кг |
| Висота | 579 мм |
| Глибина | 322 мм |
| Ширина | 327 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість збору рідини | Так |
| Діаметр приладдя | 36 мм |
| Довжина всмоктуючого шланга | 2.5 м |
| Матеріал бака | Пластик |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Розетка для підключення електроінструментів | Ні |
| Тип труби всмоктування | Складова |
| Функція видування | Так |
| Функція самоочищення фільтра | Ні |
| Колір корпусу | Червоний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 840 ₴











