Гайкокрут пневматичний Einhell TC-PW 340 (4138950)
- В наявності
- Код: 4138950
3 000 ₴
+380 (67) 738-20-50
- 0 (800) 20-02-00Бесплатно с мобильных
- +380 (50) 772-75-09
- +380 (93) 381-11-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Потужний ударний гайкокрут з крутним моментом до 340 Нм
Прогумована ручка для зручності
Перемикач реверсу (напрямок обертання)
Для шлангів з внутрішнім діаметром 9 мм чи більше
8 головок стандартних розмірі 8/10/11/13/17/19/21/22 мм
1 мала пляшка для мастила і 1 ніпель
Поставляється в практичному пластиковому кейсі
Пневматичний ударний гайкокрут Einhell TC-PW 340 забезпечує достатню потужність для роботи в будинку, на робочому місці і в гаражі. Гайкокрут має максимальний крутний момент у 340 Нм. Нековзна прогумована ручка забезпечує безпечну і зручну роботу у будь-якій ситуації. Завдяки функції реверсу, коли обертання відбувається за і проти годинникової стрілки, пневматичний ударний гайкокрут можна використовуватися для цілого ряду завдань. Найкращі результати роботи досягаються при використанні шлангу з внутрішнім діаметром не менше ніж 9 мм. Максимальний робочий тиск складає 6.3 бар. В комплект поставки входять 8 головок стандартних розмірів 8/10/11/13/17/19/21/22 міліметрів, 1 мала пляшка для мастила і 1 ніпель. Гайкокрут поставляєься в практичному пластиковому кейсі для транспортування і зберігання.
Інструкція з експлуатації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 3,6 кг |
| Вага інструмента | 1,9 кг |
| Довжина | 82 мм |
| Обертаючий момент | 340 Нм |
| Оберти | 7500 хв-1 |
| Робочий тиск (макс.) | 6.3 бар |
| Споживання повітря | 142 л/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 000 ₴











