Молоток відбійний пневматичний Einhell TC-PC 45 Set (4139045)
- Немає в наявності
- Код: 4139045
1 500 ₴
+380 (67) 738-20-50
- 0 (800) 20-02-00Бесплатно с мобильных
- +380 (50) 772-75-09
- +380 (93) 381-11-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Відбійний молоток для роботи з кам'яними чи металевими матеріалами
Прогумована ручка для зручності
Для шлангів з внутрішнім діаметром 9 мм чи більше
Шестигранний патрон для приладдя
Набір з 4х зубил довжиною 120 мм
Голчаста насадка для зняття іржі і зічистки поверхонь
1 мала пляшка для мастила, 1 ніпель і 1 натяжна пружина
Поставляється в практичному пластиковому кейсі
Пневматичний відбійний молоток Einhell TC-PC 45 і голчастою насадкою - це потужний інструмент для роботи з кам'яними або металевими матеріалами на роботах по знесенню та ремонту всередині і зовні будинку. Для безпечної роботи молоток має нековзну прогумовану рукоятку. TC-PC 45 може працювати при максимальному робочому тиску 6,3 бар і при силі удару до 1,2 Джоулів видає 4500 ударів в хвилину. Приладдя закріплюється у шестигранний патрон. Найкращі результати роботи досягаються при використанні шлангу з внутрішнім діаметром не менше ніж 9 мм. В комплект поставки входять набір з чотирьох зубил довжиною 120 мм та голчаста насадка для зняття іржі і зачистки поверхонь. Також в комплекті є 1 мала пляшка для мастила, 1 ніпель і 1 натяжна пружина. Молоток поставляється в практичному пластиковому кейсі для транспортування і зберігання.
Інструкція з експлуатації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 3.5 кг |
| Вага інструмента | 1 кг |
| Довжина | 350 мм |
| Робочий тиск (макс.) | 6.3 бар |
| Сила удару | 1.2 Дж |
| Хід поршня | 45 мм |
| Частота ударів | 4500 хв-1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 500 ₴











