9 режимів швидкості обертання шпинделю 280 – 2350 хв-1
Клиноремінний привід, регулювання швидкості обертання ступінчастим ременним шківом
Свердлильний шпиндель з підшипниками
Міцний повністю металевий патрон під ключ
Пластиковий захист від стружки
Регульований обмежувач глибини для точного свердління
Свердлильний стіл може повертатися і нахилятися
Безступінчасте регулювання висоти столу
Стійка основа з пазами для лещат
Свердлильний верстат Einhell BT-BD 501 працює у 9 режимах швидкості, що значно розширює його можливості і дозволяє швидко і акуратно просвердлювати заготовки різної твердості на швидкості, яка максимально до цього підходить. Користувач має можливість виставляти оберти в діапазоні від 280 до 3650 обертів в хвилину. BT-BD 501 має двигун потужністю 500 Вт і підходить для свердління отворів в деревині та металі з глибиною свердління до 50 мм. Ще однією перевагою верстата є наявність шкали, яка забезпечує свердління з високою точністю на заданій глибині. Верстат займає небагато місця, завдяки чому активно використовується в невеликих майстернях. Жорстка станина агрегату стійка до механічних пошкоджень. Верстат відрізняється високою міцністю конструкції і завдяки якісній збірці не розбовтується в процесі свердління.
Інструкція з експлуатації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр свердла | 16 мм |
| Кількість швидкостей | 9 шт. |
| Споживана потужність | 0.5 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Вертикально-свердлильний |
| Тип електродвигуна верстата | асинхронний |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Кількість обертів холостого ходу | 2350 об/хв |
| Загальні параметри | |
| Вага | 17.6 кг |
| Висота | 260 см |
| Довжина | 510 см |
| Ширина | 380 см |
| Додаткові параметри | |
| Виліт шпинделя | 115 мм |
| Глибина свердління | 50 мм |
| Конус шпинделя верстата | B16 |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота верстату | 650 мм |
| Оберти | 280 - 2350 хв-1 |
| Регулювання столу | 45 ° - 45 ° |
| Режими швидкості | 9 режимів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 570 ₴










