Пила торцева Einhell TE-SM 2534 Dual (4300870)
- Немає в наявності
- Код: 4300870
13 998 ₴
+380 (67) 738-20-50
- 0 (800) 20-02-00Бесплатно с мобильных
- +380 (50) 772-75-09
- +380 (93) 381-11-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Плавний хід по 2-м штангам механізму протяжки
Поворотний робочий стіл з точним вибором кута для кутових різів
Ріжуча голова може плавно нахилятись вліво і вправо для кутових різів
Лазерний модуль для точності в різах
LED підсвітлення робочої зони
X-Tend двосторонні розширювальні упорні столи на направляючих
Двосторонні упори для простого повторення різки
Упор заготовки з направляючими, регульований право і вліво
Пильний диск з твердосплавними карбідними напайками
Затискач для надійного тримання заготовок
Тримач кабелю
Плавний пуск
Мішечок для пилу і стружки
Каркас для перенесення
Двостороння торцева пила з протяжкою Einhell TE-SM 2534 Dual - це потужна пила для різання дерева, ламінованих панелей і пластику. Пильна головка може нахилятися вліво і вправо для забезпечення високої гнучкості в налаштуванні різів з двох сторін. Лазерна лінія від інтегрованого лазера з живленням від мережі дозволяє швидко і точно розрізати заготовку. Високоякісний поворотний стіл торцевої пили TE-SM 2534 Dual має точний механізм регулювання кута для кутових розрізів, який може бути налаштований і зафіксований в різних положеннях. Функція протяжки дозволяє розрізати особливо широкі заготовки. Додаткові розширювальні стійкі X-Tend забезпечують ергономічне управління однією рукою, вони мають затискний пристрій для надійної фіксації заготовки і упор деталі. Вбудований обмежувач дозволяє просто і точно виконувати повторне різання. LED підсвітлення забезпечує оптимальне освітлення заготовки, в той час як плавний пуск забезпечує легкий і зручний запуск. Високоякісний пильний диск діаметром 250 мм з твердосплавними карбідними напайками гарантує чисте різання. Мішок для тирси зберігає робоче місце в чистоті. Після роботи можна легко і надійно закріпити кабель живлення на вбудованому утримувачі кабелю. Для легкого та безпечного транспортування передбачена транспортувальна ручка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Максимальна кількість обертів | 5100 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 250 мм |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Стан | Новий |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Кут повороту | 47 град. |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 16 кг |
| Висота | 360 мм |
| Довжина | 905 мм |
| Ширина | 605 мм |
| Додаткові функції | |
| Лазерний маркер | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість зубців | 48 шт. |
| Макс. ширина різу (45°) | 240 мм |
| Макс. ширина різу (90°) | 340 мм |
| Різ під кутом | 45 ° - 45 ° |
| Ширина різу 45° x 45° | 180 х 47 мм |
| Ширина різу 45° x 90° | 310 х 47 мм |
| Ширина різу 90° x 45° | 205 х 90 мм |
| Ширина різу 90° x 90° | 310 х 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 998 ₴











