Пила циркулярна настільна Einhell TC-TS 210 (4340425)
- Немає в наявності
- Код: 4340425
8 172 ₴
+380 (67) 738-20-50
- 0 (800) 20-02-00Бесплатно с мобильных
- +380 (50) 772-75-09
- +380 (93) 381-11-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Невелика, надійна і дуже потужна пила
Двигун з захистом від перевантаження потужністью 1200 Вт
Паралельниу упор з двома зажимами на обох краях
Регулювання висоти пильного диску
Регулювання кута різу для пиляння під кутом до 45°
Кутовий упор для зручного пиляння під кутом (+/- 60°)
Адаптер для пилососу діаметром 36 мм
Настільна циркулярна пила Einhell TC-TS 210 є потужним інструментом для різання і розпилювання будівельних матеріалів, таких як тверда деревина, ДВП, матеріалів на основі деревини. Двигун пили з захистом від перевантаження має потужність 1200 Вт і швидкість холостого ходу 4800 обертів в хвилину. Робочий стол розміром 525 x 440 мм забезпечує зручну роботу. На робочому столі також є шкала-лінійка. Висоту пильного диску можна легко регулювати. Кут різу може бути встановленій від 45° до 90°. Максимальна висота різу при куті 45° дорівнює 25 мм, а при куті 45° вона дорівнює 45 мм. Паралельний і кутовий упори забезпечують точність різу. Твердосплавний пильний диск діаметром 210 мм завжди забезпечує чистий різ. Штовхач, який потрібний з міркувань безпеки, має свій власний утримувач, де він завжди знаходиться в межах досягнення.
Інструкція з експлуатації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Глибина пропилу під 45 градусами | 27 мм |
| Глибина пропилу під 90 градусами | 45 мм |
| Діаметр диска | 210 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Кількість зубців | 48 шт. |
| Потужність | 1.2 кВт |
| Стан | Новий |
| Кількість обертів холостого ходу | 4800 об/хв |
| Загальні параметри | |
| Вага | 10.5 кг |
| Висота | 390 мм |
| Довжина | 562 мм |
| Ширина | 477 мм |
| Розміри столу | |
| Довжина столу | 525 мм |
| Ширина столу | 444 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Макс. висота різу при 45° | 27 мм |
| Макс. висота різу при 90° | 45 мм |
| Кут нахилу диска | 45° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 172 ₴










